Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: Yonex ezone 100- l3

  1. #11
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Αρχικα πωληθηκε.

    Τώρα είδα όλα τα ποστ και συγγνώμη που δεν είχα εμφανιστεί τόσο καιρό, αλλά υπάρχουν και σημαντικότερα πράγματα από τις ρακέτες και το τένις. Εγώ θα αρκεστω σε μια μόνο τοποθέτηση. Για όλους εκείνους που θεωρούν πως η τιμή είναι ψηλή και μπορούν να βρουν καινούρια κάποια ρακέτα, ας την αγοράσουν... "Με την ευκη μου" που έλεγε και η συγχωρεμενη η γιαγιά μου. Πάντως antonio78 σε παρακαλώ μη πηδάς τα ποστ μου. Απλώς προσπέρασε το. Εχώ τηλέφωνο πάρε με να μου πεις επιχειρήματα. Εδώ είναι αγγελίες, δεν είναι έκθεση ιδεών... Προσωπικά βαριέμαι να διαβάζω κατέβατα σε forum που ως κύριο στόχο έχει να γίνουμε μια παρέα και να σεβόμαστε ο ένας τον άλλο κυρίως σε αγοραπωλησίες.
    Αυτά. Καλή συνέχεια σε όλους και όλες.

    ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ!

  2. #12
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Και για να είμαι δίκαιος το έχω κάνει και γω ( οχι με τόση σχολαστικοτητα) χωρίς να έχω το δικαίωμα. Άλλο η συμβουλή και άλλο η χολή. Ας συνεργαστούμε εδώ και ας επιλέγει ο καθένας ελεύθερα ό,τι θέλει.

    Καλό σκ σε όλους!

  3. #13
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΓΙ' ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΥΜΕΜΤΕΧΩ ΕΔΩ!

  4. #14
    Junior Member
    Εγγραφή
    06-06-2022
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    34
    Έχω αγοράσει αρκετές ρακέτες από το φόρουμ. Αν θεωρώ ότι διαθέτω ένα x ποσό και η ρακέτα προσφέρεται σε x+10-15€, κάνω μια αντιπροσφορά και το βλέπω ανάλογα. Θεωρώ για μένα που παίζω ερασιτεχνικά, μεγάλο το ποσό των 220-240€ για ρακέτα, όποτε πάντα αγοράζω μεταχειρισμένες. Μια e-zone 98 λοιπόν περσυ την έβαλα 70€ και έφυγε σε 2 ώρες. 2 μέρες μετά την είδα αγγελία 90€ με τις φωτογραφίες μου! Δεν με πείραξε καθόλου! Ήθελα να φύγει και έφυγε! Ας μην χαλάμε την ζαχαρένια μας για το χόμπι μας.
    Απλά παραθέτω την ταπεινή μου άποψη


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #15
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    251
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vasilis77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω αγοράσει αρκετές ρακέτες από το φόρουμ. Αν θεωρώ ότι διαθέτω ένα x ποσό και η ρακέτα προσφέρεται σε x+10-15€, κάνω μια αντιπροσφορά και το βλέπω ανάλογα. Θεωρώ για μένα που παίζω ερασιτεχνικά, μεγάλο το ποσό των 220-240€ για ρακέτα, όποτε πάντα αγοράζω μεταχειρισμένες. Μια e-zone 98 λοιπόν περσυ την έβαλα 70€ και έφυγε σε 2 ώρες. 2 μέρες μετά την είδα αγγελία 90€ με τις φωτογραφίες μου! Δεν με πείραξε καθόλου! Ήθελα να φύγει και έφυγε! Ας μην χαλάμε την ζαχαρένια μας για το χόμπι μας.
    Απλά παραθέτω την ταπεινή μου άποψη


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Συμφωνώ φίλε. Το θέμα είναι να μη βγάζουμε χολή εδώ μέσα. Και γω το έχω δει αυτό σε δική μου ρακέτα αλλά δεν με ενδιέφερε καθόλου. Ελεύθερη αγορά έχουμε! Ο καθένας πορεύεται όπως θέλει!
    Καλή συνέχεια!

    Στάλθηκε από το 2107113SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας