Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Σούμπιτο

  1. #1

    Σούμπιτο

    ΟΧΙ ακριβώς αγγελία, αλλά σχετική με αγγελίες

    Για να αγοράσεις από subito.it, εάν δεν έχει ξεκλείδωτο το τηλ ο πωλητής, πρέπει να έχεις ιταλικό κινητό για να σου έρθει το SMS του registration.

    Εχει αγοράσει κάποιος από εκεί να μας καθοδηγήσει?

    Έχει πολύ πράγμα από ρακέτες και σε πολύ καλύτερες τιμές για παλιότερες από Ελλάδα

  2. #2
    Junior Member
    Εγγραφή
    29-11-2021
    Μηνύματα
    331
    Και πού να δεις γερμανικό ebay (https://www.ebay-kleinanzeigen.de/), wallapop κτλ, facebook marketplace, tennisnerd, talk tennis forum κτλ!

    Από subito δεν έχω αγοράσει, αλλά το γνωρίζω.

    Εγώ όταν θέλω για Χ, Υ λόγους να διώξω μία ρακέτα, φροντίζω να είναι σε άριστη κατάσταση και τιμή αν όχι πάντα κοψοχρονιά. Σίγουρα πάντως τιμή που να δείχνει ότι απλά θέλω να τη διώξω, είτε γιατί δεν την παίζω πλέον, είτε γιατί δεν μου ταιριάζει ή και τα δύο.

    Εδώ δυστυχώς, φωτογραφίες σε αγγελίες βλέπω με το σταγονόμετρο, περιγραφές πολύ γενικές, κατάσταση 8 στα 10 που είναι βαριά 7 στα δέκα και τιμές πολλές φορές που καλύτερα είναι να μπουν σε κανένα ντουλάπι.

    Τέλος πάντων. Το πράγμα έχει ανοίξει εντός και εκτός συνόρων. Ελεύθερη αγορά - ευτυχώς - έχουμε. Μην βιάζεστε και ψαχτείτε.

  3. #3
    Κονκλάβιε έχω πληροφορίες ότι είσαι εξαίρετο παιδί, πέραν της καζούρας που κάνουμε εδώ και από ιδιαίτερα αξιόπιστη πηγή.

    Όταν ανέβεις Αθήνα να κανονιστεί ρακετέγκο ΝΠ

    Ευχαριστώ για την ενημέρωση κ με ebay.de

  4. #4
    Junior Member
    Εγγραφή
    29-11-2021
    Μηνύματα
    331
    Εννοείται για τένις! Για Ιούλιο το πιο πιθανόν και για γλυκό στο Μαλεμπί! Με "έριξε" κάπως η αφρικανική σκόνη και η βροχή του Μαΐου, αλλά επανέρχομαι σιγά σιγά.

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας