Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ- ΑΝΘΡΩΠΙΑ

  1. #1
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    245

    ΠΡΟΣΟΧΗ- ΑΝΘΡΩΠΙΑ

    Καλησπέρα σε όλους!!!

    Σε συνέχεια των μηνυμάτων σας θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για το φόρουμ αυτό. Έχω γνωρίσει φοβερά άτομα... Έχω συναναστραφεί με πάρα πολλούς, έχοντας δημιουργήσει σχέσεις αληθινές και πάντα με γνώμονα την αξιοπιστία. Ειλικρινά με συγκίνησε η όλη κατάσταση και με έκανε να μην στενοχωριέμαι περισσότερο. Ειλικρινά αυτό με το funding ήταν κάτι που δεν περίμενα να ακούσω. Σα να το κάνατε. Τώρα πάει έχασα τα χρήματα και δεν γυρίζουν πίσω! Ας μην χάσει άλλος από εμάς!!!! Και είναι κρίμα για το φόρουμ να το κατακεραυνωνουμε σε κάθε ευκαιρία! Συνεχίζουμε και ελπίζω να βοήθησε το ποστ μου!

    Καλό ξημέρωμα παιδιά!

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #2
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.322
    .
    Φίλε τα λεφτά σου δεν τα χάνεις... Πιστεύω ότι πολύ σύντομα θα καταλάβει ότι έκανε μεγάλη βλακεία και μπαίνει σε περίεργα και επικίνδυνα μονοπάτια και θα στα γυρίσει.
    Κανείς δε θέλει να γίνει ρεζίλι σε ολόκληρο "στρατόπεδο"! Τουλάχιστον να σου επιστρέψει το μεγαλύτερο ποσό που ακόμα έχει, μείον τη συμβολική αξία της "συλλεκτικής" ρακέτα που σου έστειλε.
    Btw, θα μας πεις τι ρακέτα τελικά ήταν αυτή που παρέλαβες???

  3. #3
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    245
    Δεν έχω καταλάβει titanium λέει... Ότι να ναι... Ελπίζω να καταλάβει γιατί ένας καλός άνθρωπος με έχει βοηθήσει και τον έχουμε εντοπίσει... Μου πουλάει και φουμαρα ότι μου έβαλε την gravity pro... Και ότι θα με ξεφτιλισει στο φόρουμ και στου φίλους μου... Ποιον; Εμένα! Τι να πω!!!

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nisfa19 : 02-03-22 στις 23:54

  4. #4
    Ε ναι...Μα ποσο έξυπνος μπορει να είναι καποιος που βαζει το πραγματικο του Όνομα και επίθετο το 2022 και κάνει αυτά που κάνει...
    Πόσο ρόμπα μπορεί να γίνει κανείς? Εγώ επιμένω για το funding αν δεν κάνει αυτό που πρέπει να κάνει... Ξέρω οτι θα έτρωγα μεγάλη πίκρα!
    Όλα θα πάνε καλά...Εχω γνωρίσει πολύ ωραία άτομα εδω μέσα και αυτό λυθεί με κάποιο τρόπο

  5. #5
    Like *****

  6. #6
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    245
    Όλα καλά!!! Σε ευχαριστώ για όλα!!!! Τέλος τώρα!! Αυτό που είπες δεν υπήρχε... Με έκανες να βουρκώσω κυριολεκτικά!

  7. #7
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    245
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dortogreg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ναι...Μα ποσο έξυπνος μπορει να είναι καποιος που βαζει το πραγματικο του Όνομα και επίθετο το 2022 και κάνει αυτά που κάνει...
    Πόσο ρόμπα μπορεί να γίνει κανείς? Εγώ επιμένω για το funding αν δεν κάνει αυτό που πρέπει να κάνει... Ξέρω οτι θα έτρωγα μεγάλη πίκρα!
    Όλα θα πάνε καλά...Εχω γνωρίσει πολύ ωραία άτομα εδω μέσα και αυτό λυθεί με κάποιο τρόπο
    Και μόνο που το σκέφτηκες αρκεί...

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #8
    Senior Member
    Εγγραφή
    24-10-2011
    Μηνύματα
    1.358
    Τώρα που το σκέφτομαι αν είναι τιτάνιο με τη κρίση στην Ουκρανία δέκα προστοκ θα έπαιρνες!!

    Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  9. #9
    Senior Member
    Εγγραφή
    24-10-2011
    Μηνύματα
    1.358
    Καθ χωρίς πλάκα το ti είναι σειρά της head που βγήκε στην αγορά κάπου το 1999

    Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. #10
    Όντως ισχύει...αλλά το θέμα είναι ο η ti πωλείται 30€ στο ebay ενώ οι προστοκ ξεκινάνε από 300€ και φτάνουν στα 1300€

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας