Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 17 από 17

Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ - ΑΠΑΤΗ

  1. #11
    Junior Member
    Εγγραφή
    25-01-2022
    Μηνύματα
    15
    Καλησπέρα σε όλους, επειδή τώρα βλέπω τις εξελίξεις και μια έντονη συζήτηση γύρω από το πρόσωπο μου..
    Και πως όλοι οι καλοθελητές ως συνήθως, χωρίς να κατηγορώ κάποιον.. δεν ζήτησαν να μάθουν ποτε την δίκη μου πλευρά και την δίκη μου αλήθεια..θα εμπαινα έτσι και αλλιώς στην διαδικασία να απαντήσω ποσό μάλλον τώρα που βλέπω ότι αναρτιούνται προσωπικά μου στοιχεία χωρίς την συγκατάθεση μου, που πολύ θα ήθελα να μάθω από τους ενπλεκωμενους πως είναι σε θέση να τα βρίσκουν και να τα παραθέτουν δημόσια..σε δεύτερη μοιρα αυτό..
    Στο θέμα που σας απασχολεί λοιπόν και απασχολεί και τον κύριο Σφακιανακη που ξεκίνησε το θέμα..
    μιλήσαμε για την ρακέτα μέσω βαιμπερ του έστειλες φωτογραφίες του ειπα λεπτομέρειες σχετικά και μετά από αρκετή ώρα και πολλά παζαρια ήρθαμε συμφωνία για την τιμή καθώς ήθελα να την διώξω.. το επόμενο πρωί πήγα άμεσα να την στείλω πληρώνοντας ο ίδιος από την τσέπη μου τα μεταφορικά οπως είχαμε συμφωνήσει (αν και βγήκαν παραπάνω από όσο είχαμε υπολογίσει) τέλος πάντων μετά από δυο ημέρες εφόσον παρέλαβε το δέμα μου έστειλε και μου είπε ότι δεν ήταν η ρακέτα που είχε παραλάβει και μου στέλνει φωτογραφίες με μια ρακέτα που ουδέ ποτε είχα δει και μου ζητάει επιστροφή χρηματων.. του απαντάω εννοείται να σου στείλω τα χρήματα εφόσον μου στείλεις την ρακέτα που έστειλα και όχι αυτήν την οποία δεν γνωρίζω! Παρακαλω πολύ πριν βγούμε να πούμε οτιδήποτε να αναζητάμε αν όχι την αλήθεια γιατί που να ξέρουμε, αλλά την άποψη και των δυο πλευρών! Πρώτου χαρακτηρίσουμε πρωτού δώσουμε προσωπικά στοιχεία και πρωτου απειλήσουμε και βρίσουμε τον οποιοδήποτε! Το θέμα θα επιλυθεί εφόσον μου επιστρέψει την ρακέτα και του επιστρέψω τα χρήματα!

  2. #12
    Junior Member
    Εγγραφή
    25-01-2022
    Μηνύματα
    15
    Κύριε @tennisholic θα ήθελα πολύ να μάθω την ιδιότητα σας και πως είστε σε θέσει να βρίσκεται προσωπικά στοιχεία καθώς και με ποια αρμοδιότητα παίρνετε πρωτοβουλία να ανεβάσετε όλα αυτά σε ένα φορουμ;
    Θα ήθελα πολύ να μου λύσετε αυτές τις απορίες..

  3. #13
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    241
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gkotsop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κύριε @tennisholic θα ήθελα πολύ να μάθω την ιδιότητα σας και πως είστε σε θέσει να βρίσκεται προσωπικά στοιχεία καθώς και με ποια αρμοδιότητα παίρνετε πρωτοβουλία να ανεβάσετε όλα αυτά σε ένα φορουμ;
    Θα ήθελα πολύ να μου λύσετε αυτές τις απορίες..
    Σε γνωρίζουν φίλε μου, δεν είσαι αόρατος... Εδώ την έχεις κάτσει άσχημα! Περιμένω να μπουν τα χρήματα μέχρι αύριο πρωί, εδώ έχω κάνει συναλλαγές με πολλά άτομα. Δεν υπάρχει κανένας που να έχω έρθει σε ρήξη... Ντροπή σου και μόνο που ζητάς το λόγο.

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nisfa19 : 03-03-22 στις 01:36

  4. #14
    Αμα θες φιλε nisfa να ανεβασουμε και 10-15 φωτογραφιες του κυρίου για οποιον εχει απορία αμα θελει να τον συναντήσει απο κοντά.

  5. #15
    Junior Member
    Εγγραφή
    25-01-2022
    Μηνύματα
    15
    Καλησπέρα, βλέπω κανεις δεν απάντησε, μερικοί τον συνεχίζουν ακόμα!
    Κύριε giannis1005 θέλετε να με συναντήσετε από κοντά ;
    Πως παίρνετε θέση σε κάτι που δεν γνωρίζετε ;

  6. #16
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    241
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gkotsop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους, επειδή τώρα βλέπω τις εξελίξεις και μια έντονη συζήτηση γύρω από το πρόσωπο μου..
    Και πως όλοι οι καλοθελητές ως συνήθως, χωρίς να κατηγορώ κάποιον.. δεν ζήτησαν να μάθουν ποτε την δίκη μου πλευρά και την δίκη μου αλήθεια..θα εμπαινα έτσι και αλλιώς στην διαδικασία να απαντήσω ποσό μάλλον τώρα που βλέπω ότι αναρτιούνται προσωπικά μου στοιχεία χωρίς την συγκατάθεση μου, που πολύ θα ήθελα να μάθω από τους ενπλεκωμενους πως είναι σε θέση να τα βρίσκουν και να τα παραθέτουν δημόσια..σε δεύτερη μοιρα αυτό..
    Στο θέμα που σας απασχολεί λοιπόν και απασχολεί και τον κύριο Σφακιανακη που ξεκίνησε το θέμα..
    μιλήσαμε για την ρακέτα μέσω βαιμπερ του έστειλες φωτογραφίες του ειπα λεπτομέρειες σχετικά και μετά από αρκετή ώρα και πολλά παζαρια ήρθαμε συμφωνία για την τιμή καθώς ήθελα να την διώξω.. το επόμενο πρωί πήγα άμεσα να την στείλω πληρώνοντας ο ίδιος από την τσέπη μου τα μεταφορικά οπως είχαμε συμφωνήσει (αν και βγήκαν παραπάνω από όσο είχαμε υπολογίσει) τέλος πάντων μετά από δυο ημέρες εφόσον παρέλαβε το δέμα μου έστειλε και μου είπε ότι δεν ήταν η ρακέτα που είχε παραλάβει και μου στέλνει φωτογραφίες με μια ρακέτα που ουδέ ποτε είχα δει και μου ζητάει επιστροφή χρηματων.. του απαντάω εννοείται να σου στείλω τα χρήματα εφόσον μου στείλεις την ρακέτα που έστειλα και όχι αυτήν την οποία δεν γνωρίζω! Παρακαλω πολύ πριν βγούμε να πούμε οτιδήποτε να αναζητάμε αν όχι την αλήθεια γιατί που να ξέρουμε, αλλά την άποψη και των δυο πλευρών! Πρώτου χαρακτηρίσουμε πρωτού δώσουμε προσωπικά στοιχεία και πρωτου απειλήσουμε και βρίσουμε τον οποιοδήποτε! Το θέμα θα επιλυθεί εφόσον μου επιστρέψει την ρακέτα και του επιστρέψω τα χρήματα!
    Απορώ με το πόση ηλιθιότητα και πόσα ψέματα μπορείς να πει κάποιος. Ο,τι λέει το παλικάρι μάλλον είναι υπό την επήρεια ηλιθιότητας η ουσιών...

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #17
    Junior Member
    Εγγραφή
    26-10-2020
    Μηνύματα
    241
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gkotsop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα, βλέπω κανεις δεν απάντησε, μερικοί τον συνεχίζουν ακόμα!
    Κύριε giannis1005 θέλετε να με συναντήσετε από κοντά ;
    Πως παίρνετε θέση σε κάτι που δεν γνωρίζετε ;
    Ρε συ θα μας κάνεις τη χάρη να μας αδειάσεις τη γωνια; Μας μαγαριζεις τον τόπο!!!! Το συνεχιζεις; Δεν στα είπα χθες;;; Μην το συνεχίζεις, σου είπα!

    Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας