Σελίδα 5 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 246

Θέμα: ΑΓΟΡΑ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΛΕΞΙΜΑΤΟΣ ΡΑΚΕΤΩΝ

  1. #41
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο soulkeeper Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν προλαβαινω να ποσταρω απο τα πολλα πλεξιματα!
    οχι βρε...απλα ,προσπαθω να τηρησω ευλαβικα ,αυτο που με συμβουλεψες (ειδικα για τις πρωτες φορες),να ειμαι μακρια απο σκυλια-παιδια-γυναικα κ να εχω ησυχια....το προσπααθω ακομα...:d...δεν το βαζω κατω ομως!
    Η αλήθεια είναι ότι "Η" μηχανή, ως γένους θηλυκού, είναι ανταγωνιστική με τη γυναίκα...


    Btw, είναι πάλι διαθέσιμες στο Tennispro eu όλες οι πλεκτικές μηχανές "CB" οι οποίες θυμίζω είναι ίδιες ακριβώς με της Gamma σε πολύ καλύτερες τιμές.

  2. #42
    ...καλημέρα...
    ...αναμένω κι εγώ από μέρα σέ μέρα τήν μηχανή cb-3...
    ...άσχετος μέχρι τώρα μέ τό πλέξιμο...
    ...όποια βοήθεια καί οδηγίες από τούς γνώστες, ευπρόσδεκτη...

  3. #43
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .
    Soul, καταρχήν στείλε μου σήμερα το κινητό σου με pm να σου προωθησω στο Viber το "σεμινάριο" πλεξιματος!!!
    ...άν θέλει κάποιος από τούς συμφορουμίτες άς μού προωθήσει παρακαλώ τό σεμινάριο πλεξίματος στό κινητό 6934755101...
    ...thnx !
    ...N...

  4. #44
    ...ό γάλλος ταχύτατος, έχω ήδη τή μηχανούλα...ό γερμανός πιό αργός, σέ δυό τρείς μέρες θά έχω καί τά πλέγματα...παρήγγειλα καί τό starting clamp...οί fischer πού θά κόψω είναι όλες πλεγμένες 1 piece-2 knots...oί prince 2pieces-4 knots...λέω νά δουλέψω μόνο μέ 2pieces-4knots...έχω λόγους νά πλέξω μέ τήν παλιά μέθοδο 1p-2k ;; τί προτείνετε οί έμπειροι εδώ πού βολεύει περισσότερο τή δική μας μηχανούλα ;;
    ...το documentation τής μηχανής πολύ φτωχό, δέν βοηθάει...είδα κάτι βιντεάκια στο ut αλλά ό καθένας κάνει τά δικά του, ειδικά μέ τούς κόμπους καί στό ξεκίνημα των crosses...επίσης έλεγα μήπως ξεκινήσω τίς main μέ τή βοήθεια τού starting clamp...κρατάει καλύτερα τήν τάση ;;...παρακαλώ οί χρήστες-γνώστες εδώ τής κοινότητας νά γράψουν πέντε κουβέντες, νά ποστάρουν κάνα έγκυρο λίνκ νά βοηθήσουν...περιμένω καί τόν συμφορουμίτη simplicius, άν θέλει νά δώσει τό Ο.Κ. γιά τό σεμινάριό του...τού έχω στείλει μυνήματα καί στό yahoo mail του αλλά τηρεί σιγήν ιχθύος...μήπως έχει πάθει κάτι ;

  5. #45
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Είμαι σε διακοπές και θα γυρίσω μετά τον 15 Αυγουστο.

    Εννοείται οτι δίνω το ok στα παιδιά που έχουν το σεμινάριο πλεξιματος στο viber να το προωθησουν σε οποιον θέλουν.
    Εγω δεν το εχω πια στο κινητό μου.

    Αυτή ηταν άλλωστε και η αρχικη ιδέα του σεμιναρίου πλεξιματος αλλά και του τεχνικού αρθρου customization - παραμετροποίησης μιας ρακετας.

    Δηλ. της δωρεάν διάδοσης γνώσης στα μέλη, μιας γνωσης που άλλοι ζητάνε εκατοντάδες ευρω για να σου παρέχουν και μάλιστα τη μισή απ' αυτή που βρίσκετε εσείς εδω free!!

    Τέλος, ειμαι σε νέο άθλημα τώρα.
    Καινούργια ψαξιματα και καινούργιες περιπέτειες!!! Οπότε δεν θα με πολυβλεπετε αρκετα συχνά εδώ, τουλάχιστον τους επόμενους μήνες.

    Θα είμαι καλά, μην ανησυχείτε....



    S.

  6. #46
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Simplicius Εμφάνιση μηνυμάτων
    .

    Εννοείται οτι δίνω το ok στα παιδιά που έχουν το σεμινάριο πλεξιματος στο viber να το προωθησουν σε οποιον θέλουν.
    Εγω δεν το εχω πια στο κινητό μου.

    S.
    ...Ο.Κ.
    ...thnx!
    ...enjoy !

  7. #47
    Φιλε simplicious στείλε μας ποιο άθλημα σε κέρδισε μετά από τόσα χρόνια τέννις;; Μόνο μην πεις padel please!!!

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  8. #48
    Γκολφ θα πόνταρα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #49
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Το είχα αναφέρει στο παρελθόν, ως το άθλημα που ειναι ιδανικό για την ηλικία μου...

    Έλα, για να βλέπω τα στοιχήματα!!
    Show me the money, που έλεγε και ο συμπαίκτης!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Simplicius : 27-07-22 στις 19:11

  10. #50
    Ιστιοπλοΐα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Σελίδα 5 από 25 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας