Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 25 από 25

Θέμα: Απορροφητικό και ελαφρύ παπούτσι για σκληρό

  1. #21
    Junior Member
    Εγγραφή
    28-09-2023
    Μηνύματα
    26
    Εριξα μια ματια και οντως αυτα https://www.tenniswarehouse-europe.com/adidas_SoleMatch_Control_AC/descpageWSADIT-AWSCWSG-EN.html φαινονται καλα. Παιζω 2 ωρες προπονηση και μετα παω για κανα 2ωρο μεσα στην εβδομαδα, και εχω σκεφτει να τα αλλαζω μια φορα τον χρονο. Ειναι true to size; Γιατι εχω μηκος πελματος 24.5 και στα asics μου εβγαζε το 39 ως το καταλληλο, ενω ηταν το 38 το σωστο...

    Εχω βαλει στο προγραμμα lunges και μια αλλη που μαλλον ειναι για τον κορμο. Γενικα κανω σχεδον ολες τις compound ασκησεις.

  2. #22
    Εγω φοραω US 13 σε asics, yonex, NB, Nike αλλα σε Adidas ειμαι στο 13.5...Ειναι ενα ρισκο χωρις να τα δοκιμασεις. Βεβαια οι γυναικες δεν εχετε και το προβλημα να θελετε wide παπουτσια. Δες τι χρεωση εχουν για επιστροφη αν δεν σου κανει.

    Το solematch δεν ειναι βαρυ αλλα εχει και πιο ελαφρια παπουτσια. Απο την μια πλευρα αν δεις ειναι πλαστικο για αυτους που σερνουν τα ποδια τους. Αλλη επιλογη ειναι και το New balance 996 αλλα ειναι λιγακι ακριβο. Ειναι ομως πολυ ελαφρυ, καλο πατημα και μαλακο.


    Με αυτα που κανεις, λογικα δεν θα εχεις κανενα θεμα με γονατα και αστραγαλους.

  3. #23
    Junior Member
    Εγγραφή
    28-09-2023
    Μηνύματα
    26
    Θα κοιταξω και τα avacourt. Σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!

  4. #24
    https://www.youtube.com/watch?v=TofAPpzOoEE&t=11s

    Σου ευχομαι καλες αγορες.

  5. #25
    Junior Member
    Εγγραφή
    28-09-2023
    Μηνύματα
    26
    Σε ευχαριστώ!

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας