Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 25

Θέμα: Απορροφητικό και ελαφρύ παπούτσι για σκληρό

  1. #11
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giabritsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο σύνδεσμος που έβαλες δεν ανοίγει
    Σε εμενα ανοιγει κανονικά. Δες αυτόν...

  2. #12
    Έχω διαλέξει και είναι ανάμεσα σε δυο .από βδομάδα παραγγέλνω

    Adidas adizero ubersonic 4 vs ASICS challenger 13

    Τι λέτε ;δυστυχώς είμαι επαρχία και δεν έχω δυνατότητα να δοκιμάσω ,γιαυτο και σας πρήζω .απλά με λίγο διάβασμα κατέληξα σε αυτά .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #13
    Junior Member
    Εγγραφή
    17-03-2016
    Μηνύματα
    191
    Για πες εντυπώσεις?

  4. #14
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.325
    .
    Το πλεονέκτημα να φοράς μεγάλο νούμερο!
    Σχεδόν ένα χρόνο μετά την αγορά των μπλε (11/2021) ακόμα βρήκα στο νούμερό μου, 47, το Asics Gel Dedicate-6 !!!
    Ακόμα δεν έχω φορέσει τα μπλε, τώρα "τελειώνουν" τα πρώτα τα άσπρα που φοράω και αγχώθηκα λίγο να βρω κι άλλα...
    Και ευτυχώς βρήκα! Πήρα το προτελευταίο. Υπάρχει ακόμα ένα τελευταίο για κάποιον τυχερό!
    Είναι 46.5. Αλλιώς θα το είχα πάρει και αυτό! lol

    Χωρίς πλάκα, το παπούτσι απλά δεν υπάρχει - στο δικό μου πόδι βέβαια - και ακόμη περισσότερο σε τέτοια τιμή!

  5. #15
    Junior Member
    Εγγραφή
    28-09-2023
    Μηνύματα
    26
    Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Πήρα τα asics gel challenger 13 και είδα μεγάλη διαφορά στο πάτημα και στην ισορροπία, καθώς επίσης είναι πιο άνετα και στην αλλαγή κατεύθυνσης. Όμως παίζω σε τσιμέντο και αρχίζω να νιώθω τα γόνατα μου, ακόμα και τον αυχένα μου να πονάει μετά από έντονα παιχνίδια. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω; Ευχαριστώ

  6. #16
    Περα απο το να αλλαξεις επιφανεια δε νομιζω.Τα περιμενω κι εγω να μου ερθουν τα ιδια απο βδομαδα.

  7. #17
    Junior Member
    Εγγραφή
    28-09-2023
    Μηνύματα
    26
    Θα βάλω ένα αντικραδασμικο που έχω για το γυμναστήριο και θα δω εάν κάνει διάφορα.

    Ωραία παπουτσάκια, όμως τα βρίσκω λίγο στενά (ίσως δεν έχουν ανοίξει ακόμα) ... Καμία σχέση με τα brooks ghost που είναι τα πιο άνετα που έχω φορέσει...

  8. #18
    Δε χρειαζεται να ειναι πολυ ανετα απο την αρχη γιατι μετα μολις στρωσουνθα πλεει το ποδι μεσα,οπως τα joma.

  9. #19
    Junior Member
    Εγγραφή
    28-09-2023
    Μηνύματα
    26
    Έχει ανοίξει και έγινε καταπληκτικό! Λέω να δοκιμάσω και το gel resolution. Ποιο θεωρείται πιο καλό γυναικείοι παπούτσι για τους κραδασμούς και προστασία των γονάτων;

  10. #20
    Το καλυτερο ειναι να αγοραζεις παπουτσια με foam/gel η γενικα cushioned τεχνολογια, να μην τα κρατας παρα πολυ καιρο (εξαρταται ποσο συχνα παιζεις) και το πιο σημαντικο αν παιζεις αρκετα συχνα ειναι να κανεις παραλληλα καποιο προγραμμα με βαρη η ασκησεις μυικης ενδυναμωσης.

    Σχετικα με τα challenger 13 που αναφερεις, δοκιμασα το challenger 14 και ειναι πραγματικα πολυ ανετο και ελαφρυ παπουτσι. Ομως η σολα δεν εχει καμμια αποροφητικοτητα. Ενω ξεκινησα με κατι αναλογο με μικρη απορροφητικοτητα (asics dedicate 7 και asics ff court), δεν νομιζω ποτε ξανα να αγορασω τετοιο παπουτσι.

    Δοκιμασε και τα adidas, Τα solematch ειναι αρκετα οικονομικα και θα τα προτεινα γιατι ηταν ανετα, σταθερα και με καλη απορροφητικοτητα. Αν θυμαμαι καλα και τα ubersonic ειχαν καλο πατημα. Το tenniswarehouse ειχε πολυ καλες προσφορες την προηγουμενη εβδμαδα σε ολες τις μαρκες. Ισως συνεχιζονται ακομα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NicolasT : 19-02-24 στις 02:53

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας