PDA

Επιστροφή στο Forum : Prince textreme tour 100(310gr)



thomas
26-05-19, 20:30
Η ρακετα εχει παιξει 5 ωρες, κανενα σημαδι στο frame
Λαβη 3,τιμη 130€
Αθήνα, τηλ 6970837519
Φωτο με viber
https://www.tennis-warehouse.com/reviews/PT100R/PT100Rreview.html

thomas
27-05-19, 08:50
Πουλήθηκε ευχαριστώ

geogeram
27-05-19, 17:31
καλησπερα thomas

επειδη δεν προλαβα την αγγελια σου και επειδη με ενδιαφερει η συγκεγκριμενη ρακετα
κ αν δεν σου κανει κοπο ναμου απαντησεις θελω την γνωμη σου ...επαιξες με αυτην 5ωρες λες ...
ετυχε...η δεν σου βγηκε οπως την περιμενες ??
Σε ευχαριστω εκ των προτερων
Γιωργος

thomas
28-05-19, 07:07
καλησπερα thomas

επειδη δεν προλαβα την αγγελια σου και επειδη με ενδιαφερει η συγκεγκριμενη ρακετα
κ αν δεν σου κανει κοπο ναμου απαντησεις θελω την γνωμη σου ...επαιξες με αυτην 5ωρες λες ...
ετυχε...η δεν σου βγηκε οπως την περιμενες ??
Σε ευχαριστω εκ των προτερων
Γιωργος

Η ρακετα συνολικα ειναι εξαιρετική και παρα πολυ σταθερή, για τα γουστα μου ειναι λιγο πιο σκληρή και λιγο πιο δυνατη, συνηθως παιζω με dr98 λογω φλεξ αλλα σίγουρα η πρινς παιζει πιο φιλικά απο 65Ra αλλα εμενα το όριο μου ειναι πιο χαμηλα λογω τραυματισμων
Σε σχεση με τη dr πχ που ειναι εμπορική ρακετα η πρινς ειναι πιο δυνατη, πιο σταθερη, πιο κρισπ κλασικ φιλ, καλυτερο πλαου και σλαις, η dr εχει λιγο καλυτερη ακρίβεια και ισως λιγο καλυτερο σερβις αλλα ειναι κοντα. Μοιάζει πολυ με στραικ αλλα σε πολυ πιο φιλικη εκδοχή και μακράν καλύτερη αισθηση

geogeram
28-05-19, 15:47
Σ ευχαριστω πολυ για τισ ακριβειs πληροφοριες ,και εγω με Υονεχ dr 98 παιζω οποτε αν την αγορασω δεν
θα ξεφυγω πολυ απο αυτην και αυτο ηθελα... οπωs και ναχει σ ευχαριστω για τον χρονο σου
καλη συνεχεια kαι καλα παιχνιδια!!!!!

thomas
28-05-19, 18:02
Σ ευχαριστω πολυ για τισ ακριβειs πληροφοριες ,και εγω με Υονεχ dr 98 παιζω οποτε αν την αγορασω δεν
θα ξεφυγω πολυ απο αυτην και αυτο ηθελα... οπωs και ναχει σ ευχαριστω για τον χρονο σου
καλη συνεχεια kαι καλα παιχνιδια!!!!!

Δεν έχει σχέση με γιονεξ λάθος κατάλαβες!

geogeram
28-05-19, 21:09
oντως λαθος ...καταλαβα το συνειδητοποιησα μετα επειδη τα χαρακτηριστικα τους ειναι πολυ κοντα ...