PDA

Επιστροφή στο Forum : Βαφή με Stencil



billy_the_kid
09-03-19, 01:37
Καλησπέρα στο φορουμ,
Θελω να βαψω τo πλεγμα μου με Stencil ομως φοβάμαι μην στις πρωτες 5 ωρες εχει ξεβάψει αρα καταληξουν πεταμένα λεφτά. Εχει κανεις πειραματιστεί με τα προϊόντα αυτά? Επίσης το λογότυπο στο πλαστικο μπορει να χρησιμοποιηθει πολλες φορες η θελει καθε φορά διαφορετικό? Ευχαριστώ!

Simplicius
09-03-19, 09:41
Καλησπέρα στο φορουμ,
Θελω να βαψω τo πλεγμα μου με Stencil ομως φοβάμαι μην στις πρωτες 5 ωρες εχει ξεβάψει αρα καταληξουν πεταμένα λεφτά. Εχει κανεις πειραματιστεί με τα προϊόντα αυτά? Επίσης το λογότυπο στο πλαστικο μπορει να χρησιμοποιηθει πολλες φορες η θελει καθε φορά διαφορετικό? Ευχαριστώ!
Το πλαστικό είναι για πάντα. Εάν αφήσεις να στεγνώσει καλά 1-2 μέρες δεν θα ξεβάψει γρήγορα. Φυσικά κάποια στιγμή θα ξεβάψει. Αυτοί που βλέπεις στην TV με άψογα στενσιλ, παίζουν 7 games και μετά αλλάζουν ρακέτα...

billy_the_kid
09-03-19, 14:46
Της Wilson το κοκκινο θελω να αγοράσω νομίζω ότι είναι καλής ποιότητας όπως τα περισσότερα προϊόντα της συγκεκριμένης εταιρείας.

tennisholic
10-03-19, 19:29
Της Wilson το κοκκινο θελω να αγοράσω νομίζω ότι είναι καλής ποιότητας όπως τα περισσότερα προϊόντα της συγκεκριμένης εταιρείας. όπως αλλάζεις overgrip έτσι μπορείς να φρεσκάρεις μία φορά την εβδομάδα το σήμα με την ειδική μπογιά. Η ρακέτα είναι ερωμένη και πρέπει να τη φροντίζεις συχνά...