PDA

Επιστροφή στο Forum : Προπονητής τένις στην Αθήνα κάθε επιπέδου



polysnov92
06-03-17, 09:45
Προπονητής τένις με πολυετή παικτική και προπονητική εμπειρία. Γνωρίστε το τενις και γυμναστείτε είτε ανεβάστε άμεσα το επίπεδο σας. Στόχος μου η άθληση η προετοιμασία για τουρνουά και ο υγιής ανταγωνισμός! Τιμές φιλικές. πληροφορίες στο 694 623 7721 η στο 6978855292, Πολύκαρπος

Καλοκαίρι εδώ έως κι τέλη Ιουλίου

K.Romanos
07-03-17, 22:05
Αγαπάει πολυ αυτό που κάνει και δίνει το 100% στίς προπονήσεις. Αυτό και μόνο δίνει ενα έξτρα κίνητρο για κάποιον που θέλει να ασχοληθεί με το άθλημα ακόμα και σε αρχάριο επίπεδο.

Thanmann
08-03-17, 19:44
Πραγματικά γνώστης του αθλήματος και με ταλέντο στο να σου περνάει αυτό που θέλει, ασχολέιται μαζί σου στο κάθε χτύπημα.

travis
09-03-17, 12:28
Εχω κανει και εγω μαθηματα με τον Πολυκαρπο και πραγματικα ισχυουν ολα αυτα που διαβασα ποιο πανω. ειναι πολυ καλος προπονητης και πανω απο ολα καλο παιδι. οσον αφορα την προπονηση δεν κανει ετσι απλα τα κλασικα που κανουν οι περισοτεροι προπονητες αλλα εχει παρα πολλες ιδεες με πολλες ασκησεις και ετσι το μαθημα δεν ειναι το ιδιο και δεν υπαρχει ρουτινα με αποτελεσμα να υπαρχει μεγαλη προοδος. κανει μαθηματα σε πολυ καλο βαθμο ασχετα αν καποιος ειναι σε αρχαριο επιπεδο η αν παιζει παρα πολλα χρονια γιατι εκτος απο μεταδοτικοτητα μπαινει και σε λεπτομερειες που κανουν την διαφορα.επισης συγκριτικα με αλλους προπονητες μου εκανε εντυπωση που δινει μεγαλη σημασια στο footwork ενα κομματι του τεννις που ειναι απο τα ποιο σημαντικα.