PDA

Επιστροφή στο Forum : Μαθηματα Tennis Αρχαριων Ενηλικων - Νεο Ηρακλειο - ΟΑΚΑ - τι επιλογες εχω?



psycho
09-10-15, 13:10
Καλησπερα σε ολους,

Δεν εχω ξαναπαιξει ποτε τεννις αλλα θα ηθελα μαζι με ενα φιλο μου να ξεκινησουμε για να γνωρισουμε το αθλημα απο κοντα, εστω και λιγο μεγαλοι σε ηλικια...
Μενω Ν. Ηρακλειο και ο φιλος μου Μαρουσι και ψαχνουμε καπου κοντα στις περιοχες μας.
Δυστυχως πηρα αυτες τις μερες τηλ τους Δημους Ν.Ηρακλειου και Αμαρουσιου που εχουν μαθηματα τεννις (και ειναι και οικονομικα) αλλα ολες οι θεσεις ειναι κλεισμενες στα τμηματα αρχαριων.
Στο ΟΑΚΑ τι επιλογες εχω? Ψαχνω να βρω πληροφοριες στο ιντερνετ αλλα ειναι λιγο μπερδεμα. Να παω απο εκει ?
Καποιες αλλες επιλογες για μαθηματα που εχετε να προτεινετε? Θα πρεπει να ειναι μαξ 2 φορες τη βδομαδα, απογευματα καθημερινες ή ΣΚ, κονιτνη περιοχη και σε ενα λογικο κοστος.

Ευχαριστω.

Simplicius
10-10-15, 15:32
Αλσος Βείκου Γαλάτσι και Αττικό άλσος είναι στετικά κοντά σας.
Μήπως να ρωτήσει εκεί?

Jorge
10-10-15, 17:30
Yellow Tennis Club
Λεωφ.Ειρήνης 71, Πεύκη
Τηλ.: 210 8051333
www.yellowtennisclub.gr (η ιστοσελίδα δεν καταλαβαίνω που οδηγεί)

και

Tennis Square
Πεντέλης 69, ΤΚ 151 26, Μαρούσι
Τηλ.: 210 6149270 & 6989 101010
www.tennissquare.gr

Αν ψάξεις θα βρεις κι άλλα πιστεύω. Το καλύτερο είναι να πας από εκεί και να πάρεις πληροφορίες. Θα δεις και τον χώρο από κοντά στο καθένα.

Alkis
11-10-15, 14:04
Πήγαινε στη γραμματεία ένα απόγευμα και ζήτησε τηλέφωνα. Υπάρχουν πολλοί προπονητές που κάνουν group αλλά και ιδιαίτερα και στο ΟΑΚΑ και Βεΐκου. Στο αττικό έχει μόνο ακαδημίες για παιδιά.