PDA

Επιστροφή στο Forum : Babolat Pure Strike Racket 18/20 2015



XristlaR
16-09-15, 00:15
παιδιά καλησπέρα...

To tennis warehouse εχει σε προσφορα το συγγεκριμένο μοντέλο Babolat Pure Strike Racket 18/20

Αν πάρεις μια ρακέτα σου δίνει δώρο αλλη μία ... Για να μην τα πολυλογώ θελω να πάρω μια ρακέτα και ρωτάω άν κάποιος απο εσάς ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο μοντέλο ...
η τιμή της βγαίνει πλεγμένη με το babolat pro hurricane feel sta 107 Περίπου brand new ολοκαίνουργια ....

Θέλω δλδ αν καποιος ενδιαφέρεται να μοιραστούμε την προσφορά ... στείλτε μου πμ με το τηλέφωνο σας και θα σας καλέσω...

Jorge
16-09-15, 00:25
To tennis warehouse εχει σε προσφορα το συγγεκριμένο μοντέλο Babolat Pure Strike Racket 18/20


XristlaR μπορείς να ψωνίσεις από Tennis Warehouse Europe? Ρωτάω γιατί με τα capital control δοκίμασα πριν μέρες και δεν μπορούσα. Ξέρεις αν άνοιξαν οι αγορές ή έχεις βρει κάποιον τρόπο να παρακάμψεις τα capital control?
Για την ώρα από εξωτερικό γίνονται αγορές από Tennis Point, ψώνισα την προηγούμενη βδομάδα, αλλά από Tennis Warehouse Europe δεν ξέρω αν γίνεται.
Πάντως αν γίνεται please ενημέρωσε μας...

XristlaR
16-09-15, 00:28
... εχω κάρτα απο εξωτερικό και αγοράζω έτσι ... εχει ενα επιπλέον κόστοσ περίπου στα 8 ευρώ ...

Jorge
16-09-15, 00:31
OK then... Thanks...

Ps Projekt
17-09-15, 18:23
Απάτη ρακέτα ...απο προσωπικής επαφής...για κορίτσι βέβαια ειναι καλη. Ειδικά η 18χ20 ...δεν λέει και τίποτα...απλά να ξεστοκαρουν θέλουν.