PDA

Επιστροφή στο Forum : Σε αναζήτηση παπουτσιών



kopa
10-09-15, 19:17
Καλησπέρα σε όλους,
Τα nike courtballistec 4.1 φαγωθήκανε, και ψάχνω ανθεκτικά παπούτσια (και ακριβά δεν με ενδιαφέρει, απλά να κρατήσουν) για σκληρό γήπεδο

τι προτείνεται ευχαριστώ πολύ!

DJTaurus
10-09-15, 21:10
Adidas Barricade boost

Jorge
10-09-15, 23:50
Επειδή έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα γιατί τα γήπεδα που παίζω ''τρώνε'' γρήγορα τα παπούτσια μου θα σου πρότεινα τα Nike Air Max Courtballistec 4.3. Από προσωπική εμπειρία τα Courtballistec 4.3 είναι τα πιο ανθεκτικά από Adidas, Asics και Nike.
Καινούρια μόνο από εδώ (http://www.tennis-point.com/nike-tennis-shoes-air-max-courtballistec-4-3-00412503564000.html), τα ψώνισα την προηγούμενη βδομάδα αλλά έχει σπασμένα νούμερα οπότε δεν ξέρω αν θα βρεις.
Διαφορετικά κάνε αναζήτηση στο ebay.co.uk που έχει κάμποσα από αυτό το μοντέλο. Είναι παλιότερο μοντέλο και δεν τα βρεις και πολύ εύκολα. Στο ebay.co.uk έχει κομμάτια από διάφορους πωλητές αλλά δεν έχω ψωνίσει από εκεί.
Απο εκεί και πέρα πωλείται ο αντικαταστάτης αυτού του μοντέλου, το Lunar Ballistec (σκέτο ή 1.5). Δεν το έχω ψωνίσει ακόμα αυτό και δεν έχω προσωπική εμπειρία. Ενδεχομένως να έχει την ίδια αντοχή με τα 4.3.

Simplicius
11-09-15, 10:06
.
Κάτι που γατζώνει λιγότερο, τρώγεται και πιο αργά.
Οπότε αυτό που θέλεις είναι ένα πιο "γλυστερό" παπούτσι...

kopa
11-09-15, 11:38
Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση όλων, σκεφτόμουν για τα Asics Gel-Resolution 6, τι λέτε?