PDA

Επιστροφή στο Forum : Babolat aero prodrive gt???



donatos
02-09-15, 09:07
Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα την βοήθεια σας σχετικά με την ρακέτα μου! Παίζω με αυτή την ρακέτα εδώ κ 9 μήνες .Ενα χρόνο παίζω γενικώς τεννις-αρχάριος,!μπορειτε να μου πείτε ποιας χρονολογίας ειναι η ρακέτα μου κ ποια ειναι η ονομασία της ακριβώς γιατι εχω μπερδευτεί?

Simplicius
02-09-15, 12:43
.
Don, η ρακέτα σου λέγεται "Babolat AeroPro Drive Cortex" και είναι μοντέλο του 2007-2008.

Εάν ποτέ θελήσεις να τη δώσεις (όποτε στο μακρινό μέλλον), επικοινώνησε στο simplicius92@yahoo.gr ή στείλε PM.
Πάντα ενδιαφέρομαι για ημι-κλασσικά κομμάτια!

Φυσικά εάν είναι αυθεντική...
Διαφορετικά, είναι γεμάτο το internet με ίδιες καινούργιες στα 50 ευρώ!
Μάλλον δύσκολο όμως γιατί τη βλέπω και αυτή ολοκαίνουργια...

:D

donatos
02-09-15, 23:47
Simplicius,σε ευχαριστω για την πληροφορία που μου δίνεις! Η ρακέτα αυτή εχει αγοραστεί απο το TWH απο έναν συνάδελφο μου που είμαστε στο ίδιο γραφείο και ο courier του φέρνει παντα εκεί τις ρακέτες τις οποίες τις αλλάζει αρκετά συχνά! Εγώ την πήρα με κάποιες φθορές και τώρα ειναι πολύ, παρά πολύ φθαρμενη( απορώ πως δεν το είδες). Το grommet αν το λέω σωστά που μπορω να το βρω κ αν το αλλάξω θα την προφυλάξει καθόλου ;ο τίτλος της ρακέτας ειναι αρκετός για να παραγγείλω το σωστό; Α κ κατι τελευταίο, παρατήρησα ότι γράφει επάνω δυο πλεγματα το Pro Hurricaine Tour και το excel(babolat κ τα δυο) υποτίθεται ότι αυτά ειναι τα καλύτερα για αυτή;
Σε ευχαριστω!