PDA

Επιστροφή στο Forum : Μαθήματα Τένις από πρώην Επαγγελματία - όλα τα επίπεδα



Εκτορας Μπουσουλας
31-08-15, 17:15
Μαθήματα Τένις από Πρώην Επαγγελματία- ολα τα επίπεδα.

Παραδίδονται Μαθήματα τένις σε ολα τα επίπεδα από αρχάριοι εντελώς μέχρι και προετοιμασίες για τουρνουά σε ιδιαίτερα και γκρουπ.

οι περιοχές που εξυπηρετούνε είναι αναλόγως τον πελάτη και την περιοχή που διαμένει.

Για Οποιαδήποτε ερώτηση, απορία, ενδιαφέρον παρακαλώ μην διστάσετε να επικοινωνήσετε εδώ οποιαδήποτε ώρα.

694 381 7042

Τιμές για τα μαθήματα είναι κατόπιν συνεννόησης(αριθμός ατόμων, περιοχή, γήπεδο κοκ) Προσοχή: μην διστάσετε να επικοινωνήσετε για λόγους χρηματικούς. το τένις είναι μια αγάπη και ενας σκοπός είναι να το κάνουμε προσιτό για όλους!


Προπονητής Έκτορας Ευστράτιος Μπούσουλας:
-28 χρονών
-Πρώην επαγγελματίας στις Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής, Απόφοιτος της παγκόσμιας φήμης σχολή- IMG Bolletieri Academies με εμπειρία από τουρνουά ανα τον κόσμο.
-αθλητής στο Διεθνές Αμερικάνικο Κολεγιακό Πρωτάθλημα ( NCAA).

το τένις είναι ενα ευγενές σπορ που είναι προσιτο και πολύ ενδιαφέρον. Ελάτε να γυμναστείτε και να μάθετε τα μυστικά του!

nikolas1515
14-11-15, 19:34
Πολύ καλός προπονητής με πληθώρα ασκήσεων που αποσκοπούν στη βελτίωση της φυσικής κατάστασης, της αντοχής στα rally, της μυικής ενδυνάμωσης και στο χτίσιμο στρατηγικής που ταιριάζει στον κάθε αθλητή.

PolySa
10-03-16, 23:23
Εξαιρετικός προπονητής, με όλη τη διάθεση να διδάξει το άθλημα και να το αναπτύξει. Τα μαθήματα έχουν πολύ ενδιαφέρον και δίνει κίνητρα για συνεχή βελτίωση!! Αξίζει μια επικοινωνία με τον προπονητή και φυσικά να ξεκινήσετε μαθήματα :-)

MDIM
13-03-16, 16:53
Καλησπέρα!για τι τιμές μιλάμε?

Ευχαριστώ

ΜΗΝΑΣ
17-03-16, 18:20
Εγώ δεν θέλω να αρχίσω να λέω τα ίδια με αυτά που είπαν. Το πόσο καλός είναι θα το μάθετε μόνο όταν τον γνωρίσετε... Αυτό που έχω να πω είναι ότι δεν είχα ασχοληθεί ποτέ με το τέννις, και ο λόγος ήταν επειδή έβλεπα και μου έλεγαν ότι είναι ακριβό άθλημα. Βρήκα εδώ τον Έκτορα, μιλήσαμε και είχε τόση όρεξη να μου μάθει που το οικονομικό γι'αυτόν ήταν το τελευταίο. Κάνω σχεδόν 2 μήνες και έχω φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο,με πολύ σωστή και καλή προπόνηση και αυτό χάρη στην όρεξη και διάθεση που έχει ο προπονητής προς το άθλημα. Παιδιά δύσκολα το βρίσκετε αυτό, δοκιμάστε πάντως δεν έχετε να χάσετε τίποτα!!!

Εκτορας Μπουσουλας
17-03-16, 23:17
παρακαλω για οποιαδηποτε πλήροφορια καλεστε με στο 6943817042. λογω του οτι δεν λαμβανω ειδοποιησεις για τα μηνυματα . αμα δεν απαντησω διοτι θα βρισκομε σε μαθημα αφηστε μου ενα sms και θα σας απαντησω το συντομοτερο δυνατο.

Ευχαριστω πολυ.

Lifeguard83
18-03-16, 16:53
Παπάτζα μας πούλησαν πολλοί...

Εκτορας Μπουσουλας
06-09-16, 03:31
Καλησπερα σας, σας εστειλα μυνημα στο Inbox για να μου εξηγησετε το λογω του comment σας και εφοσον αγνοησατε το μυνημα αναγκαζομαι να σας απαντησω εδω.
αν εχετε καποια απορια για την εγκυροτητα αυτον που γραφω στο διαφημιστικο ειστε καλεσμενος οποτε θελετε να σας κανω ενα μαθημα δωρεαν για να
δειτε και απο μονος σας αμα ψευδομαι η οχι.
σας ευχαριστω πολυ και καλη συνεχεια.
Εκτορας Μπουσουλας.

Spanikos
07-02-17, 06:40
Μένω στην Ανοιξη και έχω γήπεδο διαθέσιμο τις καθημερινές για προπόνηση.
Αυτά όσον αφορά εμένα. Το επίπεδο μου με βάση το NTRP μάλλον ειναι κοντά στο 4 μπορεί και λίγο 4.5.
Θα ήθελα να κάνουμε μια βελτίωση μαζί σας.
Πες τε μου και σεις πως μπορεί να γίνει.
Ευχαριστώ
6936568794 Νικος


Sent from my iPhone using Tapatalk