PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλούνται μπάλες Dunlop Fort



vkoutsonik
17-03-15, 22:54
Πωλούνται μπάλες Dunlop Fort. Το κάθε κουτί περιέχει 4 μπάλες και η τιμή του είναι 3,5€.
Όποιος ενδιαφέτεται ας επικοινωνήσει μαζί μου στο 6938511996.1393

Ακης
19-03-15, 00:46
Θα ήθελα 3-4
Ακης θεσσαλονικη

XristlaR
19-03-15, 08:17
Τι ποσότητα έχεις ? γραψε και ένα Mail να μπορέσουμε να ρωτησουμε...αν σου είναι ευκολο. Ευχαριστώ !

Simplicius
19-03-15, 09:03
Πες μας σε ποιά πόλη - περιοχή βρίσκεσαι.
Εάν είμαστε κοντά θα ήθελα και γω να τις δοκιμάσω.

Jorge
19-03-15, 14:02
Τις έχω κι εγώ αυτές τις μπάλες. Καλές είναι. Εμένα μου άρεσουν. Καλή αναπήδηση και καλή διάρκεια ζωής.
Δεν είναι και σαν τις HEAD ATP (αν και τις πλησιάζουν αρκετά ποιοτικά) αλλά για τα λεφτά τους είναι πολύ ικανοποητικές.
Value for money θεωρώ...

ith
19-03-15, 19:07
Τέλεια μπάλα, σουπερ τιμή. Απορώ γιατί τις πουλάς....
Ειναι ισορροπημένη σε ολους τους τομείς και σε ολες τις επιφάνειες με πολύ καλή διάρκεια και στο μαλλί και στην ελαστικότητα.

Η head atp (2η για μενα) και η tretorn serie (1η για μενα) ειναι τοπ για χώμα, για γρήγορες επιφάνειες όμως ειναι "βαριά" μπάλα... θα προτιμούσα μακράν την dunlop ή την αυστραλιανή.

Simplicius
19-03-15, 21:31
Φίλε vkoutsonik, μιλήσαμε μαζί στο τηλ. το πρωί.
Κράτησε 2 κονσέρβες έως την Τρίτη, θα περάσω εγώ ή ένας φίλος να τις πάρουμε.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Υστ1: Όλοι λένε τα καλύτερα για αυτές. Θα ήθελα όμως να τις δοκιμάσω προσωπικά πριν βάλω παραγγελία έξω.

Υστ2: Για μένα οι HEAD ATP - για τις οποίες έχω γράψει πολλές φορές θετικά σχόλια - τελείωσαν!
Έχουν πια γίνει εντελώς κούτσουρα... Δεν ήταν πάντα έτσι. Καλύτερα να παίζεις με πέτρες παρά με Head ATP...