PDA

Επιστροφή στο Forum : οτε τv ή nova για τεννις;



deadman
03-02-15, 16:45
Kαλησπερα παιδια!
Επειδη ενδιαφερομαι για αγορα πακετου NOVA ή ΟΤΕ ΤV κυριως για να βλεπω περισσοτερο αθλητισμο θα ηθελα να σας ζητησω την γνωμη σας σχετικα με το πιο καναλι αξιζει καλυτερα για την παρακολουθηση τεννις. Οπως ξερετε προφανως τα καναλια που δεν απαιτουν συνδρομη εχουν φτασει σε επιπεδο μηδεν οσον αφορα την προβολη αθλητικων γεγονοτων... Οχι μονο στο τεννις που πλεον καθε χρονο η νεριτ θα δειχνει καποια λιγα παιχνιδια ρολαν γκαρος (και αν...) αλλα και στο ποδοσφαιρο (η αλλη λατρεια μου). Οποτε πιο πιστευετe αξιζει για τεννις;

thanasis68
03-02-15, 20:23
Kαλησπερα παιδια!
Επειδη ενδιαφερομαι για αγορα πακετου NOVA ή ΟΤΕ ΤV κυριως για να βλεπω περισσοτερο αθλητισμο θα ηθελα να σας ζητησω την γνωμη σας σχετικα με το πιο καναλι αξιζει καλυτερα για την παρακολουθηση τεννις. Οπως ξερετε προφανως τα καναλια που δεν απαιτουν συνδρομη εχουν φτασει σε επιπεδο μηδεν οσον αφορα την προβολη αθλητικων γεγονοτων... Οχι μονο στο τεννις που πλεον καθε χρονο η νεριτ θα δειχνει καποια λιγα παιχνιδια ρολαν γκαρος (και αν...) αλλα και στο ποδοσφαιρο (η αλλη λατρεια μου). Οποτε πιο πιστευετe αξιζει για τεννις;

Δαγκωτό ΟΤΕ τν γιατί δείχνει περισσότερα τουρνουά, ATP Finals, ATP Master 1000, ATP 500
Τα 3 γκραν σλαμ, AO, RG και US Open τα δείχνουν τα Eurosport που είναι κ στις πλατφόρμες.
Το Wimbledon (και το Davis cup. νομίζω)το δείχνει η Νόβα, αλήθεια η Νόβα δείχνει κάτι άλλο? Ας απαντήσουν οι περισσότερα γνωρίζοντες.

deadman
03-02-15, 21:33
Δαγκωτό ΟΤΕ τν γιατί δείχνει περισσότερα τουρνουά, ATP Finals, ATP Master 1000, ATP 500
Τα 3 γκραν σλαμ, AO, RG και US Open τα δείχνουν τα Eurosport που είναι κ στις πλατφόρμες.
Το Wimbledon (και το Davis cup. νομίζω)το δείχνει η Νόβα, αλήθεια η Νόβα δείχνει κάτι άλλο? Ας απαντήσουν οι περισσότερα γνωρίζοντες.



Εχεις ενα δικιο αν και το wimbledon ειναι το σπουδαιοτερο γκραν σλαμ οπως και να το κανουμε! Ενα μπερδεμα που μου εχει δημιουργηθει αφορα τα eurosport μιας και ενας γνωστος μου ισχυριζεται οτι εχει nova και εβλεπε το AO. Ειχα την εντυπωση οτι ανηκουν στον ΟΤΕ TV... Λεει αρλουμπες ο φιλος ή οντως μπορεις να εχεις nova και να βλεπεις ολα τα γκραν σλαμ;

athanas78
03-02-15, 22:05
vale kai ta 2 na teleiwneis loipon!

deadman
03-02-15, 22:37
vale kai ta 2 na teleiwneis loipon!


Αν μου πληρωνεις εσυ τουλαχιστον την μια συνδρομη δεν εχω θεμα! χαχα

aminias
04-02-15, 08:43
Η νοβα απο τεννις δεν εχει κατι το ιδιαίτερο.
Κατι τουρνουά δευτεροτριτα.
Πιο καλα θα δεις στο supertennis .
Και στο eurosport,
Και τα δυο ειναι και στις δυο πλατφόρμες.
Απ την αλλη το οτε εχει ολα τα masters.

Ασε που απο του χρόνου ο οτε θα εχει και το chmpions league στο ποδοσφαιρο.
Πραγματικά δεν βλεπω τον λογο να ασχοληθεί κάποιος με την νοβα.

aminias
04-02-15, 09:32
Αυτες τις μερες η νοβα δείχνει το 250αρι του montpellier

aminias
04-02-15, 09:41
Αυτες τις μερες η νοβα δείχνει το 250αρι του montpellier

thanasis68
04-02-15, 22:18
Αυτες τις μερες η νοβα δείχνει το 250αρι του montpellier

Σε ποιο κανάλι? Η νοβασπορτς έχω την αίσθηση ότι από ανδρικά τουρνουά εκτός από το γουιμπελτον δείχνει μόνο 250άρια
Συν το ιταλικό καναλι σουπερτενις που δεν ξέρω τι ακριβώς δείχνει...

aminias
05-02-15, 00:30
novasport 4

aminias
05-02-15, 00:33
Το supertennis δειχνει το 250αρι του quito

aminias
05-02-15, 00:40
Kαι του Ζαγκρεμπ νομιζω κι αυτο στο σουπερτεννις.Ασε πολυ τεννις εχω μπερδευτει.......:o

aminias
05-02-15, 00:42
Παρεπιπτοντως ο Παγδατης νικησε τον Καρλοβιτς.:rolleyes:

aminias
07-02-15, 08:22
Στον ημιτελικο ο Παγδατης.!!!!!!