PDA

Επιστροφή στο Forum : Συμπαιχτης Ηρακλειο ή Ρεθυμνο Κρητης



deadman
11-11-14, 02:37
Αναζητω συμπαικτη στο Ηρακλειο ή στο Ρεθυμνο. Αρχαριος ειμαι δεν εχω προβλημα να ειναι και καλυτερου επιπεδου απλα να μην εχει τρελες απαιτησεις απο τον αντιπαλο του :p

ith
12-11-14, 01:23
Για το Ρέθυμνο δεν ξέρω, ξέρω καλά όμως για το Ηράκλειο.
Έχει πάρα πολλές ακαδημίες, γήπεδα και παίκτες κάθε επιπέδου να παίξεις. Μην περιμένεις όμως να βρεις από δω!
Πήγαινε από κοντά να γνωρίσεις παίκτες του επιπέδου σου και να κανονίσεις παιχνίδια. Κι αν πραγματικά σ' αρέσει το τένις και είσαι σε αρχάριο επίπεδο να κάνεις μαθήματα για να το μάθεις σωστά και να το ευχαριστιέσαι περισσότερο. Ενδεικτικά:

1.Ace Tennis Academy
2.Ηράκλειο ΟΑ (ο ομιλος στα τείχη)
3.Tomas Javor (Cretan Tennis Academy)
4.Filia Tennis Club

Προσωπικά χωρίς να έχω κάποιο όφελος θα σου πρότεινα το 1 & 3

deadman
12-11-14, 07:35
ith πηγαινω ηδη σε ομιλο του Ηρακλειου... Αρχισα πριν εναν μηνα περιπου. Απλα εγραψα στο θεμα μπας και ενδιαφερεται καποιος γενικα για να παιζαμε.

ith
12-11-14, 14:29
Σου απαντάω παράλληλα και στο πμ. Μια χαρά είναι ο όμιλος, στα άλλα 2 που ανέφερα τα τμήματα ειναι ολιγομελή και σου αντιστοιχεί περισσότερος χρόνος.
Το βασικό είναι να θέλει ο προπονητής να ασχοληθεί μαζί σου. Επίσης στα άλλα 2 μαζί με την μηνιαία συνδρομή περιλαμβάνεται η χρήση γηπέδων.
Εγώ όταν ήμουν μέλος του ομίλου είχα ζητήσει από την γραμματεία να μου προτείνει παίκτες. Αν δεν σου επαρκούν οι συμπαίκτες του γκρουπ μπορεις να κάνεις το ίδιο κι έτσιι αυτόματα θα φτιάξεις έναν μεγάλο κύκλο.