PDA

Επιστροφή στο Forum : sorry gia ta greelish... zitoo boithia gia raketa.adixoes sinthikes.



donlu27sdonlu27s
01-02-14, 01:07
Prota apola na kalisperiso ta eklekta meli.
Kata defteron na zitiso tin ipomoni sas gia ta (g@MiMen@) mou greeklish xana.
Tha ime se ligo 30 kai den exo to aristero gonato "logo handball" o xiastos pige iper patridos..
exo kanei 2 enxirisis ke mproro na pezo tennis "epipedou na groriso gomenes" xortis parexigisi koritsia mou aresete poli (min to mathi i gineka mou....)
I fisiki mou katastasi ine poli kali gia "pub" an kalavenete ti enoo..sk@t@
kila 110 ypsos 190 me kilitsa sizigou ke as poume ena podari mion..

Ime enas "tempelis" pou prin 15 xronia epeze tennis se poli "apotelesmatiko" epipedo pou pai na pei...
"tempelis"= den mou aresi na kinigao mpales= alla an mou dosis mpala katalili tha su paro ton ponto, kai tha exis tin empiria na dis tin mpala na xanete..
apotelesmatako=an vro tin efkeria den "exis mellon"

Zo se ena meros tou kasmou pou exume mono xomatina gipeda kai den mporo na "dokimaso" den iparxi "agora" gia raketes ke i moni mou epilogi ine na agoraso ta to otidipote apo internet USA market.

Tora oso afoa tin raketa pou paizo me mia wilson hammer pro staff 15-17 etias ine 310gr ke vale 95 sq tora me plegma "den xero ti".

Mu aresi na pezo baseline me poli dinami ke poli topspin se gonies me emfasi sto topspin ne vlepo ton adipalo na pidai na vri tin mpala
paizo me ena xeri ta panda me poli spin opos ipa.
to "provlima" mou ine me tin raketa pou paizo tora mou vgenoun 2 sti 8 mpales opos thelo.
Opos thimame me tin raketa tou propomiti mou i opia itan den thimame ti wilson i head me poli megalo kefali 105 110 poli xondro skeleto "ekana oti ithela"
Exo na piaso reketa 15 xronia den katexo apo texnologia i exelixis.
Anazito anesi spin ke tin dinami tha tin vroume me ton kairo.
A.. den "amigo poli" to xeri mou prin to xripima.

Zito tin voithia sas gia epilogi raketas
Kai tin tin ipomoni sas gia tin anagnosi tou "arthrou"

Sas euxaristo en ton proteron

donlu27sdonlu27s
03-02-14, 22:08
Xexasa na simplisroso exo 15 xronia na pexo tennis.
den exo idea apo texnologies rakton i plegmaton edo ke 15 xronia.
zito tin viothia sas.

donlu27sdonlu27s
20-03-14, 13:28
katelixa se poli elafria me megalo kefali
anazito poli spin ke anesi
oi ipopsifiotites ine ....

prince premier 115L ESP
prince premier 115 ESP
wilson blx three

edo pou zo den mporo na dokimaso raketes

zito tin voithia sas

Jorge
20-03-14, 13:57
Εγώ λέγοντας την άποψή μου θα σου πω πως μια ρακέτα με κεφάλι 115in θα είναι κουραστική για το χέρι σου.
Τέτοιες ρακέτες παίρνουν οι εντελώς αρχάριοι την οποία όμως πάρα πολύ σύντομα την αλλάζουν γιατί γίνεται πολύ κουραστική στο χέρι.
Από εκεί και πέρα η επικρατούσα άποψη είναι πως οι ρακέτες με αραιή πλέξη ενδείκνυται για spin και οι ρακέτες με πυκνή πλέξη ενδείκνυται για control.
Φυσικά το spin το βγάζει ο παίχτης και όχι η ρακέτα από μόνη της. Βοηθάει η ρακέτα και το πλέγμα της αλλά σε κάθε περίπτωση πρέπει να κάνει ο παίχτης και την κατάλληλη κίνηση ''βουρτσίζοντας'' την μπαλά.
Αυτά...

donlu27sdonlu27s
22-03-14, 20:25
Exis apolito dikio den to ixa skefti afto katholou.
prince warrior 100L ESP
prince warrior 100 ESP
prince tour 100T ESP an kei nomizo pos tha mou pesi varia
den exo kolima me prince apla tin protimo logo ESP den exo kamia ma kamia empiria apo ESP
ti gnomi exete ?

filam
27-03-14, 14:59
Καλές είναι. Αλλά όπως σου είπαν και παραπάνω είναι να βρείς κάτι να σε βολέυει και να μήν είναι κουραστικό. Εγώ έχω μία PRINCE EXO3 WARRIOR 100 (http://www.snif.gr/showproduct/2348453/raketa-prince-exosup3-sup-warrior-100-mayri-le)την οποία την έχω βολετεί αλλά έχω ποιάσει στο χέρι και καλύτερες!

donlu27sdonlu27s
14-04-14, 21:08
Tora tin parigila.den ine akoma edo alla savvato ftani.pira tin warrior 100 esp.
Den pira tin tour giati (sinxori) ligotero.protine mou kapia kaliteri.pezo me poli dinami ke spin ke slice.

donlu27sdonlu27s
10-05-14, 00:26
edo iste? ego makria......
meta apo 30 ores mporo na po pos ine poli kali (prince warrionr 100 esp) alla........afto pu fovomouna (maza)
mu ine (elafria) 'nomizo' ke den mpro na doso to spin pou thelo mazi me tin dinami (texitita) tis mpalas.
to slice kalitero apo ping pong... den stamatai mono girnaei piso......
i dino poli texitita ke pai (flat) i para poli spin ke skai ligo meta to file skai ke vgeni efkola i mesi lisi ine mia argi psili mpala me spin
gia kondes gonies poli voliko to poli kondo spin alla gia makrina vgenun efkola apo ton antipalo
apo texniki exo efarmosi oti exo diavasi ke oti xero alla den mporo na katalavo ti ftei ekos apo tin maza
otan pao na doso poli dinami ke spin mazi afto pou patatirisa ine oti niotho to xtipima sto xeri mou.
23kg prince spin tour 1.35 xrisimopoio. ke me 26kg rpm blast to idio.
opios exi kamia idea i emiria edo ime....help help help hel.....