PDA

Επιστροφή στο Forum : γηπεδα τεννις μετεωρα-πολυχνη



dimitriseas
05-12-13, 01:11
Καλησπερα.. θα ηθελα αν ξερει καποιος να μου πει αν μπορω να βρω γηπεδο σ αυτες τις περιοχες λογω οτι μετακομισα μολις ... η εστω τι υπαρχει κοντα στα μετεωρα .. ευχαριστω..

aminias
05-12-13, 06:44
Ναι. Εχει 3 γηπεδα διπλα στο κλειστο γηπεδο Μετεορων.Πρεπει να εχει και στην Πολιχνη στο Στεπενιωτη .

dimitriseas
05-12-13, 11:33
Ναι. Εχει 3 γηπεδα διπλα στο κλειστο γηπεδο Μετεορων.Πρεπει να εχει και στην Πολιχνη στο Στεπενιωτη .

ναι οντως υπαρχει και είναι και κοντα μου στα μετεωρα αλλα πηρα τηλ και μου ειπανε οτι ειναι δημοτικα και εγκατελειμενα με τσιμεντο κατω.. θα κανω μια προσπαθεια στεπενιωτη . Ξερει κανεις καποιο τηλ?

thanasis68
05-12-13, 20:57
ναι οντως υπαρχει και είναι και κοντα μου στα μετεωρα αλλα πηρα τηλ και μου ειπανε οτι ειναι δημοτικα και εγκατελειμενα με τσιμεντο κατω.. θα κανω μια προσπαθεια στεπενιωτη . Ξερει κανεις καποιο τηλ?

Τα γήπεδα των Μετεώρων τσιμεντένια και εγκαταλειμμένα,
Στο κοντινό Εύοσμο έχει 3 γήπεδα green set, φρεσκοανακαινισμένα και ένα 1 τσιμεντένιο και ψιλοεγκατελειμένο,
Περισσότερες πληροφορίες στον Όμιλο Αντισφαίρισης Ευόσμου

dimitriseas
05-12-13, 23:57
Τα γήπεδα των Μετεώρων τσιμεντένια και εγκαταλειμμένα,
Στο κοντινό Εύοσμο έχει 3 γήπεδα green set, φρεσκοανακαινισμένα και ένα 1 τσιμεντένιο και ψιλοεγκατελειμένο,
Περισσότερες πληροφορίες στον Όμιλο Αντισφαίρισης Ευόσμου

αυτα δεν τα ηξερα,,, θα περασω και απο κει μια βολτα... ευχαριστω Θαναση

thesokin
10-12-13, 00:14
Εχεις μηνυμα

pasc
10-12-13, 20:17
ψαχνω κι εγω γηπεδα δυτικα η κεντρο τουλαχιστον γιατι οσα ξερω ειναι καλαμαρια,θερμη πολυ μακρια για μενα thanassis68 ayta ta γηπεδα στον ευοσμο ειναι ανοιχτα στο κοινο η ειναι με συνδρομη?

dimitriseas
12-12-13, 21:35
Εχεις μηνυμα

Ευχαριστω για τις πληροφορίες ηδη εχω παρει στο τηλ που μου εδωσες και εχω παιξει. Ωραια γηπεδα και αξιολογοι παιχτες.. Ευοσμο