PDA

Επιστροφή στο Forum : Tennis Partner - Αθήνα



Cuthalion
10-08-13, 13:32
Καλησπέρα σας, είμαι αθλητής με πολυετή ενασχόληση και αγωνιστική εμπειρία σε Εθνικό και σε Διεθνές επίπεδο, χωρίς πτυχίο ΤΕΦΑΑ.

Mπορώ να βοηθήσω ως παρτενέρ για βελτίωση των χτυπημάτων, παιχνίδι (set), σε στυλ προσωπικού - ιδιαίτερου μαθήματος κ.τ.λ. Μπορώ να δείξω και τα βασικά, αλλά είναι προτιμότερο να υπάρχει ένα υπόβαθρο. Δέχομαι μαθητές κάθε ηλικίας. Υπάρχει ένας μικρός όρος (πέρα από γεωγραφικά κωλύματα), να υπάρχει πάθος και αγάπη για το άθλημα και να είστε τόσο αποφασισμένοι να μάθετε, όσο είμαι και εγώ για να διδάξω. Αν δεν υπάρχει αυτή η αμοιβαία δέσμευση, τότε είναι χάσιμο χρόνου και για το μαθητή και για το δάσκαλο. Σκοπός μου είναι να βρω ανθρώπους που πραγματικά θέλουν να μάθουν τένις. Αν νοιώθετε ενθουσιασμό κάθε φορά που εισέρχεστε σε ένα γήπεδο, ή πιάνετε ρακέτα, τότε μπορούμε να αναδείξουμε το τενιστικό ταλέντο μέσα σας, και να το κατευθύνουμε στο σωστό δρόμο. Η τωρινή μου κατοικία είναι στην Αθήνα - περιοχή Βύρωνα. Αν είστε σχετικά κοντά, τότε παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου στο alexharisis@gmail.com .
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον