PDA

Επιστροφή στο Forum : Παραγγελία από Tennis Warehouse Europe



Simplicius
01-03-13, 15:51
EDITED

e-mail στο simplicius92@yahoo.gr (simplicius92@yahoo.gr)

:D

Simplicius
30-04-15, 00:30
Παιδιά ξέρει κανείς με τι ποσό έχεις δωρεάν μεταφορικά από Tennis Warehouse Europe προς Ελλάδα σήμερα (Απρίλιος 2015)?

Λέει 100 ευρω αλλά είχατε πει ότι είναι λιγότερα. Έχει παραγγείλει κάποιος από εκεί τις τελευταίες ημέρες?

ΤΝΧ!

ith
30-04-15, 01:14
Μάνο, παλιά ήταν 75. Απ οτι φαινεται τώρα ειναι 100. Θέλω κι εγώ πράγματα αξιας 25€, σκοπευεις να παραγγείλεις άμεσα?

Simplicius
30-04-15, 10:29
Γιάννη, πάντα 100 ευρώ έγραφε στο site...
Αλλά στη πράξη είχαν πει (ο Jorge νομίζω - ίσως και εσύ) ότι έρχονταν δωρεάν από 75 και πάνω.
Ας μας πει κανείς που έχει αγοράσει πρόσφατα τι παίζει τώρα...

DJTaurus
30-04-15, 10:55
Θα εκπλαγείς με το πόσο γρήγορα απαντάει το customer support αν τους στείλεις ένα email.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jorge
30-04-15, 14:32
Επειδή έχω ψωνίσει και παλιότερα και τώρα θα σας πω πως έχουν τα πράγματα και πως μπορείτε να το δείτε κι εσείς στην πράξη.
Παλιότερα η ελάχιστη παραγγελία για Ελλάδα με δωρεάν μεταφορικά ήταν όντως τα 75 ευρώ.
Λίγο πριν τα Χριστούγεννα άλλαξε αυτό και πλέον η ελάχιστη παραγγελία με δωρεάν μεταφορικά για Ελλάδα είναι τα 100 ευρώ (μπορεί λόγω του ενδεχόμενου GREXIT... :D ).
Μπορείτε να το διαπιστώσετε κι εσείς αυτό κάνοντας προσθήκη προϊόντων στο καλάθι μεγαλύτερης ή μικρότερης των 100 ευρώ αξίας και να πατήσετε (ακριβώς από κάτω) calculate shipping. Στη συνέχεια από την λίστα των χωρών επιλέγετε Greece και υπολογίζετε. Δοκιμάστε με μια αγορά, χωρίς να την ολοκληρώσετε φυσικά, και πάνω απο 100 ευρώ και κάτω από 100 ευρώ και θα δείτε πως έχει ο τιμοκατάλογος των μεταφορικών.
Αυτά...
Καλές αγορές...
:)

president.s
30-04-15, 15:16
πανω απο 100 δωρεαν. κατω απο 100 15ευρω μεταφορικα..

Simplicius
30-04-15, 15:30
.
σας ευχαριστώ πολύ όλους!

Γιάννη, θα μιλήσουμε από βδομάδα, οπότε θα ξέρω τελικά τι θα κάνω...

καλά 3ήμερα παιχνίδια!
:d

ith
30-04-15, 20:30
OK, αν κι εγώ ψήνομαι περισσότερο απο http://www.extreme-tennis.fr/en/ γιατι μολις ειδα οτι αυτα που θελω τα εχει αρκετά φθηνότερα.

Simplicius
30-04-15, 21:36
Δε ξέρω τι σκέφτεσαι να πάρεις, προφανώς κάτι φτηνό αναλώσιμο, πάντως στις ρακέτες είναι "φαρμακείο"...

ith
30-04-15, 21:57
μπαλάκια tretorn serie & overgrip

ρακέτες έχουμε... για πούλημα! χαχαχα

chemicalgoo
03-05-15, 13:26
Τσεκάρετε επίσης και το Keller Sports για τον εξής λόγο:

Ανά μήνα ή ανά 20ήμερο στέλνει newsletter στους subscribers του με promotional code μερικών ωρών -20% σε όλο τον κατάλογό του (τελευταία φορά που έστειλε ήταν προχθές την Πέμπτη - σήμερα Κυριακή έστειλε voucher -15%).

Δεν είναι και λίγο πράγμα να αγοράζεις ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Wilson Pro Staff 97 με 119 ευρώ (η αρχική της είναι 152 ευρώ στον κατάλογο του site).

giabritsos
03-05-15, 16:16
Παίζει τώρα στο Keller καμια προσφορά?εγώ γράφτηκα πριν 2 χρονια αλλά ποτέ δεν ήρθε διαφημιστικό email.

alxgr2001
09-05-15, 08:57
Καλημέρα.
Αν τελικά αποφασίσετε για ομαδική παραγγελία, θέλω και εγώ κάποια πράγματα (String & μπαλάκια ), οπότε βάλτε και εμένα μέσα για να μοιραστούμε τα μεταφορικά

XristlaR
09-05-15, 17:00
Τσεκάρετε επίσης και το Keller Sports για τον εξής λόγο:

Ανά μήνα ή ανά 20ήμερο στέλνει newsletter στους subscribers του με promotional code μερικών ωρών -20% σε όλο τον κατάλογό του (τελευταία φορά που έστειλε ήταν προχθές την Πέμπτη - σήμερα Κυριακή έστειλε voucher -15%).

Δεν είναι και λίγο πράγμα να αγοράζεις ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Wilson Pro Staff 97 με 119 ευρώ (η αρχική της είναι 152 ευρώ στον κατάλογο του site).

Πάντως είναι ανοργάνωτοι στο Κeller Sports έχουν πχ 15 % σε όλα τα προιόντα επιλέγω μπάλες δεν υπάρχει ο κωδικός voucher μου λέει . Του μηλάω online γιατι έχουν άμεση εξυπηρέτηση με online κουβέντα μου λένε έγινε ένα λάθος αυριο θα έχουμε την έκπτωση . Περιμένω την επόμενη μέρα ΄τιποτα . Τελικα μου έστειλαν μετα απο 15 μέρες προσωπικό μαίλ οτι την επομενη μερα θα ανοιξει η εκπτωση .
Ετοιμάζω την παραγγελία και στο σιτε λέει πανω απο 150 Ε δωρεάν μεταφορικά.... Ετοιμάζω 450 ευρω παραγγελία και βλέπω χρέωση για μεταφορικά. Τους ξαναμιλάω και μου λένε είναι η πρώτη φορα που συμβάινει θα το διορθωσουμε ! μην τα πολυλογω δεν έκανα ποτε την παραγγελία τελικα γιατι ήταν ότι ναναι δεν ξέραν τι τους γίνεται ! Αν κανεις πάνω απο 150 κανονικά είναι φρεε τα μεραφορικά οπότε όσοι το πρεσεξουν οτι τους τα βάζουν και το αναφέρουν τους στέλνουν ενα gift card η promotion code για τα εξοδα. αλλα αν έχει ήδη προσφορά και έκπτωση απο το σιτε δεν μπορεις να βαλεις 2 κωδικούς εκπτωτικους οπότε είναι ότι ναναι ... δεν ξερουν τι να σου πούν και φυσικά χάνεις κάποια χρήματα :mad: . Παρότι σαν σιτε έχει τα πάντα ειναι - απο προσωπικό που τα διαχειρίζεται ειναι απογοητευτικόι !

Simplicius
09-05-15, 23:07
Κeller ???
Ποτέ δεν αγοράζεις από site που καταλήγουν σε "er", καθώς και σε "aeuble" "erkel", κλπ! κλπ.
Χαχαχα

Btw, εγώ βολεύτηκα τοπικά, οπότε άκυρη η παραγγελία από TWE...

chemicalgoo
11-05-15, 15:03
Τις 5-6 φορές που έχω πάρει από το Keller δεν είχα πραγματικά κανένα πρόβλημα.

Ίσως έκατσε