PDA

Επιστροφή στο Forum : τενις για φοιτητη στην θασσαλονικη



thanos94
24-09-12, 12:53
γεια σε ολους,ειμαι πρωτοετης φοιτητης στην θεσσαλονικη και στην λαρισα που εμενα ασχολουμουνα με το τενις για 3-4 χρονια ειχα κατεβει και σε καποια τουρνουα για την συμμετοχη πιο πολυ την τελευταια χρονια σταματησα το τεννις λογω πανελληνιων και θελω πολυ να ασχοληθω σοβαρα ξανα ως φοιτητης πλεον.Εμαθα πως στο γυμναστηριο του ΑΠΘ υπαρχει γηπεδο τεννις,θα ηθελα να ρωτησω υπαρχει καποιος απο δω που παιζει ή επαιζε τεννις στο πανεπιστημιακο γυμναστηριο?υπαρχουν αλλα ελευθερα γηπεδα στην πολη?απο συλλογους τι εχετε να μου προτεινετε?(κατα προτιμηση να βρισκονται προς τα ανατολικα και να ειναι χαμηλες οι τιμες)

anna13
24-09-12, 15:03
γεια σου θανο εχω και εγω τις ιδιες αποριες με εσενα καθως περασα και εγω φετος στην θεσσαλονικη.Δεν ξερω που μπορουμε να ρωτησουμε για το γηπεδο στα πανεπιστημια.επισης και εγω επιθυμω να συνεχισω να παιζω καπου οικονομικα το τεννις δεδομενου οτι παιζω περιπου 4-5 χρονια αλλα οι περισσοτεροι συλλογοι ειναι αρκετα ακριβοι.αν μαθεις κατι ενημερωσε με μεσω του φορουμ ευχαριστω εκ των προτερων.

thanos94
24-09-12, 16:35
αννα μπορεις να κοιταξεις στην σελιδα του πανεπιστημιου http://gym.web.auth.gr/web/... απλα αυτο που χρειαζεται να κανουμε ειναι η εγγραφη που κοστιζει 10 ευρω, για το πως ειναι η κατασταση εκει δεν γνωριζω
τπτ αλλο δεν χρειαζεται βεβαια να πληρωσεις... εγω λεω να παω να ρωτησω την επομενη βδομαδα που θα παω θεσσαλονικη με την εναρξη των μαθηματων...επισης ειδα και 2 γηπεδα στην νεα παραλια(του δημου πρεπει να ειναι) τα οποια ειναι ελευθερα τα σαββατοκυριακα...τωρα για αλλους συλλογους και τετοια δεν ξερω θα δω στην πορεια

thanos94
26-09-12, 11:49
Α και κατι ακομη μιας και εσυ αννα εισαι περιπου στο ιδιο επιπεδο με εμενα απο οτι καταλαβα και επειδη δεν ξερω εγω καποιον εκει που ασχολειται με το τενις, ψαχνω για συμπαικτη/συμπαικτρια... μπορουμε αμα θες εσυ να κανονισουμε για κανενα τενις (στο πενεπιστημιακο γυμναστηριο π.χ)...αμα εισαι διαθεσιμη πες μου να επικοινωνισουμε:)

anna13
26-09-12, 13:36
γεια σου θανο ρωτησα στο πανεπιστημιακο γυμναστηριο και το προγραμμα εχει ξεκινησει.ο προπονητης εκει μου ειπε πως μπορουμε να παμε δευτερα τεταρτη και παρασκευη απο τις 6-8.ενδιαφερομαι να παιξουμε μαζι οποτε θελεις δεν ξερω αν εισαι θεσσαλονικη ακομη οποτε περιμενω να με ενημερωσεις.

thanos94
26-09-12, 18:09
οχι δεν ειμαι ακομη θεσσαλονικη μαλλον το σαββατο ή την κυριακη θα παω.... θα σε στειλω pm τοτε...

anna13
26-09-12, 18:19
ok θα τα πουμε...

anna13
01-10-12, 16:47
γεια σου θανο εγω σημερα θα παω μαλλον στα πανεπιστημια για τεννις εσυ εισαι θεσσαλονικη?

Violin
10-01-13, 09:33
Ο ποιο φτηνος ομιλος ειναι ο ν.ο.θ.
Ειναι στην σοφουλη λιγο πριν το παλατακι.
Οι τιμες ειναι για βραδυ 10€/ωρα το γηπεδο
τα σαββατοκυριακα ειναι 7€/ωρα το γηπεδο
τις καθημερινες μεχρι τις 16:00(νομιζω), ειναι επισης 7€/ωρα το γηπεδο.
Τα γηπεδο ειναι συνθετικος χλοωταπητας/χαλαζια.
Παιζω εκει 5 χρονια και ειναι πολυ ωραια.δεν νιωθεις οτι εισαι σε καποιο club.απλα πας και παιζεις.
Υπαρχει και site:www.slicetennis.gr