PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη



moon
13-09-12, 14:20
Καλησπέρα παιδιά από Θεσσαλονίκη.Είμαι ο Κωνσταντίνος,νέος στο forum και στην αναζήτηση μου στο ίντερνετ έπεσα πάνω σας.Δεν έχω παίξει ποτέ μου τέννις (μόνο ρακετούλες στην παραλία) και σκεφτόμουν έναν τρόπο να γυμναστώ αφού τα γυμναστήρια να σας πω την αλήθεια τα βαριέμαι αφάνταστα.Σκέψη μου είναι είτε ιδιαίτερα μαθήματα τέννις είτε ομαδικά κάπου εδώ στη δυτική Θεσσαλονίκη. Θα συνεχίσω με μια αναζήτηση στο forum μήπως και βρώ κάποιο ανάλογο πόστ.

thanasis68
18-09-12, 22:16
Καλησπέρα παιδιά από Θεσσαλονίκη.Είμαι ο Κωνσταντίνος,νέος στο forum και στην αναζήτηση μου στο ίντερνετ έπεσα πάνω σας.Δεν έχω παίξει ποτέ μου τέννις (μόνο ρακετούλες στην παραλία) και σκεφτόμουν έναν τρόπο να γυμναστώ αφού τα γυμναστήρια να σας πω την αλήθεια τα βαριέμαι αφάνταστα.Σκέψη μου είναι είτε ιδιαίτερα μαθήματα τέννις είτε ομαδικά κάπου εδώ στη δυτική Θεσσαλονίκη. Θα συνεχίσω με μια αναζήτηση στο forum μήπως και βρώ κάποιο ανάλογο πόστ.

Γειά σου και καλώς ήρθες στην παρέα, την μικρή και ήσυχη!

στην δυτική θεσσαλονικη υπάρχουν ακαδημίες και όμιλοι που σου παρέχουν ...υπηρεσίες τένις
ας ξεκινήσω από τα μαθήματα τα ομαδικά:
ειναι συνήθως 2 η 3 ώρες την βδομάδα και οι τιμές ξεκινάνε από 35Ε το μήνα, το φτηνώτερο, ενώ η συνηθέστερη τιμή ειναι 50Ε, είτε για 2 ώρες, είτε για 3 ώρες την βδομάδα.

για ιδιαίτερα μαθήματα οι τιμές ξεκινάνε από 25Ε την ώρα το άτομο. αν βρεις κ 2ο ατομο η τιμή μπορεί να μειωθεί και κατά το ήμιση..

που όλα αυτά τα ωραία και διάφορα;

-ομιλος Αντισφαίρισης Ευόσμου
-Ακαδημία Πρωτέας
-O.A. σταυρούπολης Ιφιτος

εδω παρε και ενα λινκ με ολα τα σωματεία αντισφαίρησης της περιοχής,
http://www.benosi.gr/site2/index.php?option=com_content&view=category&id=38&Itemid=233

υπάρχουν βέβαια και τα ιδιωτικά κλαμπ, οπου οι τιμές ειναι πολύ ανεβασμένες οπως το ρέντ κλέι
http://www.rctennisclub.gr/

διαλέγεις και παίρνεις!

moon
24-09-12, 17:27
Καλησπέρα φίλε μου . Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου κ συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά ήμουν εκτός χωρίς ίντερνετ.Ο Εύοσμος ακούγεται καλή λύση λοιπόν.