PDA

Επιστροφή στο Forum : Παίχτης για Θεσσαλονίκη ΚΑΙ Αθήνα



tenniszb
09-04-12, 17:57
Αναζητώ συμπαίκτη ή συμπαίκτρια στη Θεσσαλονίκη για παιχνίδι σε οποιοδήποτε γήπεδο της πόλης μόνο για μεσημεριανές ώρες ή για μετά τις 22:00 τις καθημερινές. Σαββατοκύριακα οποιαδήποτε ώρα.
Επίσης, λόγω υποχρεώσεών, βρίσκομαι στην Αθήνα κατά μέσο όρο 2 σαββατοκύριακα τον μήνα. Αναζητώ λοιπόν και στην Αθήνα συμπαίκτη ή συμπαίκτρια κυρίως για το Σάββατο, οποιαδήποτε ώρα, σε οποιοδήποτε γήπεδο.
Παίζω εδώ και 2 χρόνια συστηματικά και είμαι 28 ετών. Όποιος ενδιαφέρεται ας μού απαντήσει. Ευχαριστώ.

Σαράντης
20-04-12, 23:53
Αναζητώ συμπαίκτη ή συμπαίκτρια στη Θεσσαλονίκη για παιχνίδι σε οποιοδήποτε γήπεδο της πόλης μόνο για μεσημεριανές ώρες ή για μετά τις 22:00 τις καθημερινές. Σαββατοκύριακα οποιαδήποτε ώρα.
Επίσης, λόγω υποχρεώσεών, βρίσκομαι στην Αθήνα κατά μέσο όρο 2 σαββατοκύριακα τον μήνα. Αναζητώ λοιπόν και στην Αθήνα συμπαίκτη ή συμπαίκτρια κυρίως για το Σάββατο, οποιαδήποτε ώρα, σε οποιοδήποτε γήπεδο.
Παίζω εδώ και 2 χρόνια συστηματικά και είμαι 28 ετών. Όποιος ενδιαφέρεται ας μού απαντήσει. Ευχαριστώ.

γεια σου φίλε, αν θέλεις στείλε μου το τηλέφωνο σου για να κανονίσουμε (είμαι από Καλαμαριά) s_p11111@yahoo.gr

fotisc
15-05-12, 15:40
μένω αθήνα, στείλε αν επιθυμείς στο fotisc21@msn.com.
euxaristw.

Marios
30-05-12, 02:16
γεια σου, γράψε μου άμα θέλεις να κανονίσουμε κανά ματς. m.koutsiman@gmail.com Ευχαριστώ

Marios
01-06-13, 20:27
Γεια σου, εάν ακόμα ενδιαφέρεσαι για συμπαίκτη, επικοινώνησε,6972295673
Ευχαριστώ