PDA

Επιστροφή στο Forum : 2 σιωπηλοί ...πρωταγωνιστές!



thanasis68
21-01-12, 00:11
ενα ενδιαφέρον βιντεάκι που κυκλοφορησε στην επίσημη ιστοσελίδα του Αυστραλιανού οπεν,
με 2 σιωπηλούς πρωταγωνιστές/ήρωες των courts
http://www.australianopen.com/en_AU/video/index.html#ooid=0xZHFiMzoC6YZFHhgs5jWhPIxWeavo44

Y.Γ.: το βιντεάκι έχει και ....ελληνικό χρώμα!

ocho
22-01-12, 02:22
μπράβο ρε Θανάση, πρέπει να είσαι από τους λίγους εναπομείναντες αυτού του φόρουμ που συνεχίζουν να ασχολούνται με το άθλημα αυτό καθαυτό και όχι μόνο με αγοραπωλησίες...
λυπηρό μεν πραγματικότητα δε...
παίδες καιρός να αρχίσουμε να ανταλλάσουμε απόψεις και για το άθλημα,και να μην έχουμε κατά νου πώς θα πουλήσουμε μόνο τυχόν λανθασμένη μας επιλογή ρακέτας...

Υ.Γ.εντελώς φιλικά και χωρίς να θέλω να προσβάλλω κανέναν...

thanasis68
22-01-12, 17:10
ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια,:cool:

Υ.Γ.: συμφωνώ με τα λεγόμενά σου! τα μέλη κάνουν το φόρουμ αυτό που είναι η δεν είναι!

ocho
22-01-12, 20:14
δεν τα λέω γιά να ακούσω ευχολόγια,απλά έχω βαρεθεί να βλέπω αγγελίες μόνο καί είναι ένας σημαντικός λόγος να μην μπαίνω πλέον συχνά στο φόρουμ...

nicz
05-02-12, 22:27
Συμφωνώ μαζι σας παιδια, πρεπει λιγο οι αγγελίες να μπουνε καπου αλλού, υπάρχουν τοσο ωραια θεματα για συζήτηση πανω στο τένις...

thanasis68
05-02-12, 22:53
Συμφωνώ μαζι σας παιδια, πρεπει λιγο οι αγγελίες να μπουνε καπου αλλού, υπάρχουν τοσο ωραια θεματα για συζήτηση πανω στο τένις...

σε ενα φορουμ σαν αυτό μπορούν να εχουν θέση και οι αγγελίες, αλλά να μην ειναι μόνο αυτό, δηλαδή ενα φόρουμ μονο με αγγελίες.
δεν ξεκινάς να προτείνεις και εσυ ενα ωραίο θέμα για συζήτητση;
ενα θέμα που θα μπορουσε να συζητηθεί και σχετικό κ με το τοπικ αυτό ειναι γιατί στην Ελλάδα υπάρχουν τόσες λίγες καρέκλες διαιτησίας με αποτέλεσμα ελάχιστοι αγώνες να γινονται με διαιτητές καρέκλας ακολουθώντας ετσι τα βήματα της δικής μας Ασδεράκη που κάνει λαμπρή καριέρα στο εξωτερικό οπως φαινεται και στο βίντεο, δεν ειναι νομίζω τυχαίο που αυτή επιλέχθηκε να προβάλλει εμμεσως την διαιτησία στο τένις

και ειναι λίγο δώρο άδωρο να παρακολουθεί κανεις τα κατά καιρούς σχολεία διαιτησίας που γινονται και ειναι άκρως αξιόλογα κι σπουδαία αλλά μετά η καθημερινή πρακτική σε προσγειώνει ανώμαλα μιας κι διαιτητής καρέκλας μοιαζει με ανέκδοτο σε αρκετούς συλλόγους και ομίλους