PDA

Επιστροφή στο Forum : Χωμάτινα στην Καλαμαριά



thanasis68
08-06-11, 08:04
Ξέρει κανείς από Θεσσαλονίκη τα τηλέφωνα για τα χωμάτινα γήπεδα στο γήπεδο του Απόλλωνα Καλαμαριάς;

thesokin
08-06-11, 15:39
Δε γνωριζω αν ισχυει ακόμη αλλα παλιότερα ήταν το τηλ 2310 410841.
Αυτο που θυμαμαι είναι οτι δεν απαντουσαν ολες τις ωρες, γενικα δυσκολευομουν να βρω ανθρωπο στο τηλ.
Δοκιμασε και στο 2310 412230 πυο ειναι το τηλ απο τις εγκαταστασεις του γυμναστηριου του Απολλωνα.

anna13
20-09-12, 23:23
γεια σας μηπως μπορει να με ενημερωσει κανεις για αυτον τον συλλογο;ειμαι 18 χρονων παιζω περιπου 5 χρονια τεννις περασα στην θεσσαλονικη και επιθυμω να συνεχισω να ασχολουμαι.ενδιαφερομαι κυριως για την τιμη δεδομενου οτι ειμαι φοιτητρια και για το επιπεδο.θα ηταν ακομη χρησιμο εαν γνωριζει κανεις αλλους ομιλους και γενικα οικονομικους σε ολη την θεσσαλονικη.ευχαριστω εκ των προτερων.

thanasis68
21-09-12, 00:56
καλώς ήρθες Αννα, τόσο στο φόρουμ όσο και στην πόλη της Θεσσαλονίκης.
εντελώς συμπτωματικά ΄σήμερα ρώτησα για το κόστος ενηλίκων στο Σαλόνικα Κλαμπ που ειναι λίγο πριν την Θέρμη και μου είπαν 57Ε για 2 φορές απο 1 ωρα την καθε φορά. Βεβαια η Θέρμη δεν ειναι το βολικώτερο μέρος για μια φοιτήτρια οπώτε θα πρέπει να ψαχτείς αλλου.
Καλαμαριά ειναι μία λύση, αν και εκει δεν μένουν και τόσοι πολλοί φοιτητές.
Ιδέα δεν έχω ομως τι παίζει από τιμές. Ισως ενα τηλεφώνημα εκεί σε διαφωτίσει.
ισως σε βοηθήσει και η ανάγνωση του παρακάτω τόπικ που αναφέρεται στην δυτική θεσσαλονίκη

http://www.tennisforum.gr/showthread.php?2844-Καλησπέρα-από-Θεσσαλονίκη&p=4399#post4399
οπου υπάρχει και μία λιστα με τους ομίλους της πόλης.

anna13
21-09-12, 17:23
ευχαριστω θα συνεχισω το ψαξιμο!

darkkon
22-09-12, 00:17
Στο Salonica Tennis Club είναι 200 € το χρόνο και πληρώνεις μετά το γήπεδο 5€ μετά τις 17:00 και δεν θυμάμαι πόσο πριν. Με το μήνα πάει αν θες μαθήματα 2 φορές την εβδομάδα αλλά αν παίζεις 5 χρόνια δεν είσαι αρχάρια οπότε δεν τα χρειάζεσαι. Εγώ είμαι μέλος για να βρίσκω και να μου βρίσκουν εύκολα άτομα ανά πάσα στιγμή 3-4 φορές την εβδομάδα που θέλω να παίζω. Στα χωμάτινα του Απόλλωνα δεν υπάρχουν γήπεδα απογεύματα (όλα κλειστά από ακαδημίες). Άλλα χωμάτινα είναι στο "Λε ρακέτ" 800 € το χρόνο + τα φώτα κάθε φορά που παίζεις (ότι και αν σημαίνει αυτό) και στον όμιλο αντισφαίρισης με ίδιες τιμές με το STC.

anna13
22-09-12, 17:05
ευχαριστω για τις πληροφοριες.Βασσικα σκεφτομουν να συνεχισω με προπονησεις αλλα γενικα βλεπω ειναι οι μηνιαιες συνδρομες ειναι αρκετα ακριβες στην χανθ που κοιταξα ας πουμε ειναι 70 ευρω και νομιζω πως ειναι αρκετα χρηματα για εναν φοιτητη.Δεν ξερω αν εχετε να μου προτεινετε κατι πιο οικονομικο γιατι ενδιαφερονται και 2 φιλοι να συνεχισουν να παιζουν οι οποιο γνωριζουν επισης το αθλημα.Παντως εαν δεν βρω κατι οικονομικο γυρω στα 30 ευρω μαλλον θα πηγαινουμε να παιζουμε απλα μονοι μας.Τελος ηθελα να ρωτησω αν κατοπιν συννενοησης μπορω να πετυχω καλυτερες τιμες ή καποια εκπτωση για εμας που ειμαστε φοιτητες;Αναρωτιεμαι παντως πως γινεται σε τετοιες εποχες οι τιμες να εξακολουθουν να ειναι τοσο υψηλες;Εμεις στην πολη μου πληρωναμε 40 ευρω και καναμε προπονησεις 3 φορες την εβδομαδα απο 1,30