PDA

Επιστροφή στο Forum : Συμπαίκτης/Συμπαίκτρια για τεννις στην περιοχή Βριλησσιών/ΟΑΚΑ



jorge28k
15-05-11, 15:26
Ονομάζομαι Γιώργος, κατοικώ κοντά στην Πεντέλη και θα ήμουν ευγνώμων εαν θα ενδιαφερόταν κάποιος/α για τέννις στις περιοχές Βριλησσίων ή στο ΟΑΚΑ στο οποίο έπαιζα αρκετά χρόνια αλλά δυστυχώς η συμπαίκτης μου έφυγε μόνιμα στο εξωτερικό. Το επίπεδο μου στο τέννις είναι δυστυχώς πλέον κάπως μέτριο, λόγω της γενικότερης έλειψης γυμναστικής αλλά με εβδομαδιαία προπόνηση υπόσχομαι γρήγορη βελτίωση. Ώρες που προτιμώνται είναι δυστυχώς από τις 18:00 μέχρι τις 21:00 μέσα στην εβδομάδα λόγω εργασίας αλλά το σ/κ οι επιλογές είναι σαφώς περισσότερες.

Όποιος/α θα ενδιαφερόταν θα χαρώ να λάβω ένα μήνυμα στο jorge28k@gmail.com:)

Ευχαριστώ
Γ.

sofdanezi
29-05-11, 13:47
Γεια σου Γιωργο,

Μένω στα Άνω Βριλήσσια(λογικά κοντά με Πεντέλη που μένεις) και έπαιζα τέννις στα γήπεδα των βριλησσίων....όσο αυτά υπήρχαν. Το επίπεδο μου είναι μέτριο βέβαια αλλά όπως λές κι εσύ με την εξάσκηση βελτιώνεται κανείς. Επειδή εργάζομαι κοντά στο Ηράκλειο μπορώ να πηγαίνω και στο ΟΑΚΑ μετά τη δουλειά κατά τις 6 αν θα σε βόλευε και σένα κάποιες μέρες την εβδομάδα. Το σαββατοκύριακο ειναι κάπως πιο εύκολα τα πράγματα. Εάν θα σε ενδιέφερε να παίξουμε στείλε μου στο sofdanezi@gmail.com.

Ευχαριστώ
Σοφία