PDA

Επιστροφή στο Forum : Κανεις για κανα Τεννις???????



zool
05-10-10, 15:39
Είμαι 33 χρονων και παίζω tennis 10 χρονια (εντατικά) και τα υπόλοιπα περιστασιακά όταν ήμουν στο πανεπιστήμιο σε αρκετά ανεβασμένο επίπεδο. Το τελευταίο καιρό έχω που παίζω εδώ και μισο χρόνο πιο εντατικα έχω ξαναβρεί την φόρμα μου.

Ψάχνω να βρω (σε απελπισμένο βαθμό:rolleyes:) άτομα να πηγαίνουμε να παίζουμε tennis που και που.

Περιοχές που μπορώ να παίξω είναι Βόρεια προάστια, ΟΑΚΑ,(οπου εργαζομαι και παντα μετα τις 6:30 μμ) αλλα επίσης και κοντά στο Χαϊδάρι όπου διαμένω.

Όποιος/α ενδιαφέρεται ας να μου στείλει e-mail:
spyros_n@hotmail.com

Σας Ευχαριστώ.
Σπύρος

zeovani
12-11-10, 23:59
Φίλε μου, ενδιαφέρομαι εγώ. Αν και από Παλλήνη δεν έχω πρόβλημα με απόσταση αλλά είμαι νέος και δεν ξέρω καλό τέννις, για την ακρίβεια μαθαίνω ακόμη.
Εάν έχεις υπομονή μπορούμε να κανονίσουμε και χώρο. Εχω κάτι υπόψιν μου...

Ευχαριστώ. Γιάννης

ZACHOS
03-12-10, 19:34
φιλε ψαχνω κ εγω για συμπαικτη.αν θελεις να κανονισουμε τηλ μου στο 6974379911 δημητρης.ειμαστε στο ιδιο επιπεδο περιπου.μενω πετρουπολη.

mits1978
16-12-10, 14:07
Γεια σας παιδιά.....Είμαι από Θεσσαλονίκη και μένω στο κέντρο.Παίζω τέννις σε μέτριο εως καλό επίπεδο θα έλεγα.Ψάχνω να βρώ συμπαίκτες για να κάνουμε την προπόνηση γιατί το γουστάρω πολύ το άθλημα....Οποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει με πρωσοπικό μήνυμα ή ας μου στείλει στο "dimitrismorfakis@yahoo.gr".....Ευχαριστώ.....

antonis_dk
16-12-10, 17:50
Καλησπερα παιδια!! Νεος στο forum! Ειμαι αρχαριος στο τεννις αλλα εχω πολυ ορεξη και μαθενω γρηγορα! Μενω στην περιοχη της ηλιουπολης αλλα μπορω να ερθω σ ολο το λεκανοπεδιο για να παιξουμε τεννις! Αν ενδιαφερεται κανεις ας στειλει προσωπικο μυνημα να κανονισουμε!! ευχαριστω

NIKOLAS-GREEK
25-02-12, 18:46
Καλησπερα παιδια.παιζω τεννις 4 χρονια και βρισκομαι σε μετριο εως καλο επιπεδο(αναλογως και την ημερα βεβαια).Μενω Ανω ιλισια (πανεπιστημιουπολη).το τηλ ειναι 6944910203.Οποιος ενδιαφερεται ας επικοινωνησει.