PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ..ΠΕΡΙΒΟΗΤΟΣ ΖΑΝΝΙΑΣ



PREDATORUS
30-08-10, 19:31
ΔΑΝΕΙΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ : "the voice of tennis"

PREDATORUS
31-08-10, 19:32
ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ??? ΠΑΛΙ ΕΔΡΑΣΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ:p

7o Πανελλαδικό: Δελτίο τύπου ΕΦΟΑ
Τρίτη, 31 Αύγουστος 2010 15:12

Μετά από αίτημα του Δ.Σ. του Ο. Α. Καλαμάτας και την σύμφωνη γνώμη της ΣΤ΄ ¨Ένωσης Αντισφαίρισης, το Δ.Σ. της Ε.Φ.Ο.Α. αποφάσισε να μεταφέρει την διοργάνωση του 7ου Πανελλαδικού Πρωταθλήματος “junior’s” στον Όμιλο Αντισφαίρισης Α.Ε.Τ. «Νίκη Πατρών». Ο λόγος της αλλαγής της έδρας του Πρωταθλήματος είναι η ολιγωρία της Νομαρχίας Μεσσηνίας και του Δήμου Καλαμάτας έτσι ώστε να είναι έτοιμες οι εγκαταστάσεις του Ο.Α. Καλαμάτας, για να φιλοξενήσουν αξιοπρεπώς την διοργάνωση.



Ο Πρόεδρος του Δ.Σ. της Ε.Φ.Ο.Α. κ. Σπύρος Ζαννιάς έκανε την ακόλουθη δήλωση; «Το Δ.Σ. της Ε.Φ.Ο.Α., με αναθέσεις μεγάλων διοργανώσεων στην πόλη της Καλαμάτας, που διαχρονικά ζήτησαν το Δ.Σ. του τοπικού σωματείου και οι Πρόεδροί του, Κώστας Μακρής και Γεράσιμος Κουνάδης, στήριξε επί 14 χρόνια την πόλη της Καλαμάτας με όλες του τις δυνάμεις. Οι εγκαταστάσεις προχώρησαν αλλά πρέπει να ολοκληρωθούν για να δεχτούν διοργανώσεις. Πιστεύω ότι η Νομαρχία Μεσσηνίας και ο Δήμος Καλαμάτας θα πράξουν ότι είναι δυνατό για την ολοκλήρωση των εγκαταστάσεων, για να ανατεθούν διοργανώσεις από τον επόμενο χρόνο.»

ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ ?? ΡΕ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΑΝΟΛΟΚΛΗΡΩΤΑ???

ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΤE ΚΙΟΛΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΝΗΘΩΣ!!!ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΚΑΤΩ (ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΑΙ)ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑΤΕ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΗΜΙΤΕΛΕΣ ΧΑΛΙ ΤΟΥΣ ???

ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΓΙΝΑΝΕ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ tennisnews.gr ΦΑΓΑΤΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΗΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΗΠΕΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΔΥΣΦΗΜΟΥΝ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ ΚΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ!!!


ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Η ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΜΕ ΝΕΩΤΕΡΑ!!!

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΙΧΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΤΟΥ tennisnews.gr ΠΕΡΥΣΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΟ 7ο ΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ!!!

Δήλωση προέδρου ΕΦΟΑ
Πέμπτη, 24 Σεπτέμβριος 2009 19:42

Φαίνεται ότι η ισχνή αντιπολίτευση της ΕΦΟΑ απέκτησε ιστοσελίδα, αφού μέσα σε 20 ημέρες, στην μέχρι πρότινος αντικειμενική παρουσίαση των δρώμενων γύρω από το τέννις, υποπίπτει σε δεύτερο σφάλμα με θύματα αυτή τη φορά τον παντελώς ανιδιοτελή και ακούραστο εργάτη στο χώρο μας πρώτο αντιπρόεδρο της ΕΦΟΑ Κώστα Μακρή και τον Ο.Α. Καλαμάτας.

Η παρουσίαση των συνθηκών κάτω από τις οποίες διεξήχθη το 7ο Πανελλαδικό πρωτάθλημα Τζούνιορς, αποκρύπτει την τεράστια επένδυση που υλοποιείται στην πόλη της Καλαμάτας με πρωτεργάτες τον Κώστα Μακρή, τον Ο.Α. Καλαμάτας, τον Δήμο Καλαμάτας και τη Νομαρχία Μεσσηνίας.

Άλλωστε οι φωτογραφίες που αναρτήθηκαν δείχνουν εργοτάξιο σε εξέλιξη, το γηπεδικό μέρος του οποίου έχει πλήρως ολοκληρωθεί.

Είμαστε βέβαιοι ότι το 2010 η συγκεκριμμένη εγκατάσταση θα έχει υλοποιηθεί στο σύνολό της και θα αποτελεί σημαντικό τεννιστικό κέντρο για όλη την Ελλάδα.

Καταλήγοντας δηλώνω εκ μέρους των συνεργατών μου στο Δ.Σ, στην Εθνική Επιτροπή Διοίκησης και όλων των Σωματείων της ΕΦΟΑ ότι θα συνεχίσουμε, με πείσμα, τη διάδοση του αθλήματος στην περιφέρεια, δημιουργώντας ακόμη μεγαλύτερο κοινωνικό μέτωπο σε όφελος όλων των αθλουμένων και του αθλήματος μας γενικότερα.

Σπύρος Ζαννιάς

πρόεδρος ΕΦΟΑ



ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΛΟΓΩ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΩΝ!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΟΣ Η Ο ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ !!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΤΑ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!

ΡΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Γ.Γ .ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΗΛΩΣΕΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΟΣ:mad:


YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/

PREDATORUS
06-09-10, 21:43
YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/

PREDATORUS
10-09-10, 00:30
YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/

DAVE
10-09-10, 00:56
Πρέπει να έχασα κάτι , απαντάς σε κάποια ανακοίνωση η τοποθετείσαι γενικά η δήλωσε κάτι η προεδράρα τι έγινε τελικά.Φίλε μου γιατί να σηκωθεί να φύγει όταν παίρνει το 90% στις γενικές
συνελεύσεις ( όπως τέλος πάντων το παίρνει) εσύ στη θέση του θα έφευγες. Οταν ο άνθρωπος παίζει
με τα λεφτά του έλληνα φορολογούμενο και τα μυράζει όπως θέλει θα βγαίνει για όσα χρόνια θέλει.Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεται.Μία είναι η λύση ΚΑΜΙΑ ΚΡΑΤΙΚΗ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗ
ΟΛΑ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ ΜΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ.

PREDATORUS
10-09-10, 01:04
Πρέπει να έχασα κάτι , απαντάς σε κάποια ανακοίνωση η τοποθετείσαι γενικά η δήλωσε κάτι η προεδράρα τι έγινε τελικά.

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ:confused:

DAVE
10-09-10, 01:08
Βιάστηκες να απαντήσεις

PREDATORUS
10-09-10, 01:17
Πρέπει να έχασα κάτι , απαντάς σε κάποια ανακοίνωση η τοποθετείσαι γενικά η δήλωσε κάτι η προεδράρα τι έγινε τελικά.Φίλε μου γιατί να σηκωθεί να φύγει όταν παίρνει το 90% στις γενικές
συνελεύσεις ( όπως τέλος πάντων το παίρνει) εσύ στη θέση του θα έφευγες. Οταν ο άνθρωπος παίζει
με τα λεφτά του έλληνα φορολογούμενο και τα μυράζει όπως θέλει θα βγαίνει για όσα χρόνια θέλει.Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεται.Μία είναι η λύση ΚΑΜΙΑ ΚΡΑΤΙΚΗ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗ
ΟΛΑ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΑ ΜΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ.

ΠΑΙΖΕΙ ΛΕΣ !!! ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ???

DAVE
10-09-10, 01:22
Eλα μπες στην ουσία του θέματος.

PREDATORUS
10-09-10, 01:26
Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ!!!:cool: