PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΤΑΝ Η ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΑ ... ΝΕΚΡΟΦΙΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΕΝΝΙΣ



PREDATORUS
25-08-10, 19:19
'Filothei Tennis Open 2010' με δώρα συνολικής αξίας 22.000 €

Από Tennisnews Team | Τετάρτη, 25 Αυγούστου 2010

Οι τελικοί Αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 25 και την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου 2010, ενώ ο τελικός αγώνας της κατηγορίας Masters θα καλυφθεί τηλεοπτικά από τη NOVA Sports. Έπαθλα θα απονεμηθούν στους τέσσερις πρώτους νικητές κάθε κατηγορίας και η κλήρωση των δώρων θα γίνει μετά τις απονομές των επάθλων του τουρνουά.

Όλοι οι συμμετέχοντες στο πρωτάθλημα θα λάβουν μέρος σε κλήρωση των παρακάτω δώρων, προσφορά του Χρυσού Χορηγού:

* Ρολόι Girard Perregaux αξίας 7.500 €
* Ρολόι IWC αξίας 3.000 € και
* 5 Ρολόγια (Chronotech, Tommy Hilfiger, Lacoste κα) αξίας περίπου 500 € έκαστο

Επίσης θα κληρωθούν δώρα, προσφορά των υπολοίπων χορηγών του πρωταθλήματος, τα οποία θα ανακοινωθούν εγγράφως στην γραμματεία των αγώνων το Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου 2010.

ΕΙΠΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ??? ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ Η ΕΦΟΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΗ ΣΤΟ ΝΑ ΑΣΠΑΖΕΤΑΙ ΝΕΚΡΙΚΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΝΕ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΥΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!

ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΟΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ( ΛΥΜΠΕΡΗΣ -ΠΑΤΣΕΑΣ ΚΛΠ) ΠΛΗΝ ΟΜΩΣ Η ΕΦΟΑ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΡΕΨΕΙ ΤΑ ΕΠΙΝΙΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΝΟΜΕΣ!!!

ΚΑΛΗ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΔΕΝ ΛΕΩ!! ΜΕ ΞΕΝΑ ΚΟΛΥΒΑ ΚΗΔΕΙΕΣ !!! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΕΝΑ ΚΟΦΙΝΟΣΑΒΑΝΟ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ!!!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΥΠΗΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΑΠΟ ITF ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΜΕΤΡΗΘΟΥΝ ΣΕ ΔΙΕΘΝΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΜΑΣ!!!ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΟΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΧΑΜΕΝΕΣ!!!

YΓ: Δανεισμενο απο το TENNIS PΟΙNT GREECE http://tennispointgreece-predatorus.blogspot.com/

DAVE
26-08-10, 01:38
Είσαι καλά , συγκρίνεις την ιδιωτική πρωτοβουλία με το δημόσιο (ξεχάστε τα χρήματα του έλληνα φορολογούμενου, δεν γουστάρουμε να σας τα δώσουμε, ΤΕΛΕΙΩΣΕ, ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΑΠΌ ΤΗ ΤΣΈΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΩΣΤΗΡΕΣ ΣΑΣ),αλλα μου κάνει εντύπωση ρε Γ..ννη εσύ δεν ήσουν που έκραζες τον όμιλο Φιλοθέης(και τον αντιπρόεδρο της) ότι στηρίζουν την προεδράρα.
Πρόσεχε όμως και μην εκτίθεσαι ,το τουρνουά αυτό δεν μπορεί να έχει επίσημη αναγνώρηση ούτε από την ομοσπονδία της ακτής ελεφαντοστού ,εαν με ρωτήσεις το γιατί θα σου απαντήσω και θα φανείς παντελώς άσχετος.
Μου άρέσει η προσπάθεια σου αλλά πρόσεχε γιατί κοντεύεις να πηδήξεις την μάντρα.(Τα νεκροφιλικά πάλι τι τα ήθελες βραδυάτικα μπρρρρρ)

PREDATORUS
26-08-10, 12:33
Είσαι καλά , συγκρίνεις την ιδιωτική πρωτοβουλία με το δημόσιο (ξεχάστε τα χρήματα του έλληνα φορολογούμενου, δεν γουστάρουμε να σας τα δώσουμε, ΤΕΛΕΙΩΣΕ, ΠΛΗΡΩΣΤΕ ΑΠΌ ΤΗ ΤΣΈΠΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΩΣΤΗΡΕΣ ΣΑΣ),αλλα μου κάνει εντύπωση ρε Γ..ννη εσύ δεν ήσουν που έκραζες τον όμιλο Φιλοθέης(και τον αντιπρόεδρο της) ότι στηρίζουν την προεδράρα.
Πρόσεχε όμως και μην εκτίθεσαι ,το τουρνουά αυτό δεν μπορεί να έχει επίσημη αναγνώρηση ούτε από την ομοσπονδία της ακτής ελεφαντοστού ,εαν με ρωτήσεις το γιατί θα σου απαντήσω και θα φανείς παντελώς άσχετος.
Μου άρέσει η προσπάθεια σου αλλά πρόσεχε γιατί κοντεύεις να πηδήξεις την μάντρα.(Τα νεκροφιλικά πάλι τι τα ήθελες βραδυάτικα μπρρρρρ)

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΩΤΟΝ !!!!

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΟΒΟ ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΡΟΕΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΖΩΝΤΑΝΟΥΣ!!!

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΙΟΣ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΟΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ??? ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΧΟΠΕΔΗ ΖΗΤΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!

ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΕΦΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ !!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΕΩΝ ΤΗΣ ΓΓΑ ΣΤΗΝ ΕΦΟΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΩΣΤΟΙ ΑΓΩΝΕΣ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΟΔΗΓΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΦΑΝΕΙΑ!!!

Η ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΡΩΓΟΣ ΚΑΙ ΩΣ ΜΟΝΟ ΤΕΤΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΝΟΡΜΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ!!!:cool:

DAVE
26-08-10, 13:26
φίλε μου μια και καλή για να καταλάβεις.Το τένις είναι ατομικό και ακριβό άθλημα το οποίο παίζεται από ανθρώπους που έχουν ένα ανώτερο βιοτικό και οικονομικό επίπεδο.Για να γίνει ένα παιδί με ταλέντο επαγγελματίας και να μπει στην 100αδα στον κόσμο (διότι εκεί είναι η κονόμα)΄θα πρέπει ο γονιός να εχει ξοδέψει το ελάχιστο 400.000 ευ,εάν τώρα ο γονιός θέλει να το ρισκάρει καί το δει σαν επνδυση΄έχει καλώς και εφ όσον βέβαια έχει τα χρήματα (βλέπε Federer,Nadal).Μερικά από τα χρήματα αυτά μπορεί να βρεθούν από σπόνσορες(βλέπε Γραμματικοπούλου) η και μπορείς να βάλεις το παιδί από μικρό (εσώκλειστο) εφόσον το δεχτούν, σε μια απο τις πολλές ιδιωτικές σχολές που λειτουργουν στο εξωτερικό με την συμφωνία οτι η σχολή θα παίρνει ποσοστό από τα χρήματα που θα κερδίσει το παιδί σαν επαγγελματίας(βλέπε Μπαγδατής).Σε κάθε περίπτωση δεν ασχολείσαι με τον κάθε καρεκλοκένταυρο κομπλεξικό διότι απλούστατα αυτοί είναι φελοί και ντενεκέδες ξεγάνωτοι καί εσύ με αυτά που λες τους κάνεις μάγκες και ότι τάχα κάτι είναι ε λοιπόν μάθε ότι είναι ένα τίποτα και οι νυν και οι πρώην και επόμενοι.(εγώ δεν θα τους είχα ούτε καθαριστές στην εταιρεία μου).
Το να κλαίγεσαι και να κάνεις παράπονα επειδή η ομοσπονδία δεν σου δίνει για εισητήρια να πας να παιξεις σε τουρνουά η και το ότι ζητάς την οικονομική ενίσχυση της εφοα για να πας σε τουρνουά ε φίλε μου ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΝΤΙΑ.
Εάν μου έλεγες εμένα ότι ο κάθε ζανιάς ειναι τροχοπέδη στο μέλλον του παιδιού μου θα το θεωρούσα μεγάλη προσβολή διότι δεν επιτρέπω σε κανένα απο δαύτους να ασχοληθεί με το μέλλον του δικού μου παιδιού.
Γιατί θα πρέπει να φροντίσουν άλλοι για τις συνθήκες ανάπτυξης (στο τένις)του δικού μου παιδιού καί θα πρέπει το κράτος με τα χρήματα του Ελληνα φορολογούμενου να πληρώνει το ψώνιο το δικό μου για να να γίνει το αστέρι μου #600 στον κόσμο(ας πάνε τα χρήματα σε νοσοκομεία ,γηροκομεία και γενικά στην πρόνοια και στη φτώχεια) .
Για το τένις υπάρχει ΜΟΝΟ ιδιωτική πρωτοβουλία διότι μετριέται με LOVE.
Με τα λεφτά μου αγαπώ και την κυρά μου.ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ

PREDATORUS
26-08-10, 18:04
ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΣΠΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΠΕΡΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΠΟΛΕΤΙΕΡΙ 50000 $ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΡΥ ΚΟΙΝΟ ΑΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ!!!

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΡΩΣΙΔΑΚΙ ΠΟΛΩΝΑΚΙ ΡΟΥΜΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΩΗΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 400000 ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΕΝΝΙΣ!!! ΑΠΛΑ ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΙΧΑΝ ΑΝ ΜΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΙΣΟΥΝ ΑΘΛΗΤΕΣ ΥΨΗΛΩΝ ΕΠΙΠΕΔΩΝ!!!

ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!! ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΟΥΤΩΣ ΩΣΤΕ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΟΔΕΨΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΛΑ---ΜΟΓΙΩΝ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΥΝΟΜΟΤΑΞΙΑΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΑΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!:rolleyes:

ΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΝ ΑΡΜΟΝΙΚΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΩΘΗΣΗ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΕΝΝΙΣ ΤΟΣΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΕΘΝΕΣ!!! ΑΛΛΟΙΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ!!!:cool:

DAVE
27-08-10, 00:01
Δεν θέλεις να καταλάβεις και λυπάμαι.Εδώ οι γέροντες συνταξιούχοι δεν έχουν να φάνε οικογένειες λοιμοκτονούν η ανεργία ξεπερνά το 20% και εσύ απαιτείς χρήματα του Ελληνα φορολογούμενου για εισητήρια του κανακάρη σου (δεν εννοώ εσένα προσωπικά) για ταξιδάκια στο εξωτερικό ε για αυτό φίλε η Ελλάδα πηγαίνει κατά διαόλου.
Αφου όπως λες δεν έχεις να πληρώσεις τότε σκάσε και κράτα την ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ σου.
Οχι φίλε μου δεν μας οδήγησαν εδώ ΑΛΛΟΙ εμείς οδηγήσαμε εδώ τους εαυτούς μας δεν φταίνε πάντα οι άλλοι αλλά η μιζέρια μας να τα περιμένουμε όλα από το κράτος το οποίο εμείς οι ίδιοι κατακλέβουμε.
Ο ΕΛΛΗΝ ΦΟΡΟΛΟΓΟΎΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΟΥΤΕ 1ΕΥΡΩ (εδώ τα σχολεία και τα νηπιαγωγία δεν έχουν δασκάλους επειδή το κράτος δεν έχει να πληρώσει).
ΟΠΟΙΟΣ ΑΞΙΖΕΙ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ ΑΡΚΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑΛΕΝΤΟ ΚΑΙ Ο ΓΟΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑ.
ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ , Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ.

PREDATORUS
27-08-10, 17:55
:D
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΑΛΤΡΟΥΙΣΤΗ !!!

ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΑΥΤΗ ?? ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΣΚΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ!!!

ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΟΥΣ ΟΙ ΚΑΘΕ ΚΡΑΤΙΚΟΔΙΑΙΤΟΙ ΤΥΠΟΥ "ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ" ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΑΠΛΩΣΗ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΛΙΒΑΝΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΕΝΑ ΚΛΑΜΠΑΚΙ ΤΕΝΝΙΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΥΠΟΘΕΣΗ!!

ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΠΙΔΟΤΕΙ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ!!!ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ ΤΩΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΩΝ ΑΥΤΩΝ ΩΦΕΙΛΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΡΗΜΑ ΜΕ ΔΙΑΦΑΝΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΟΣ ΙΔΙΟΝ ΟΦΕΛΟΣ!!

ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ Η ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ ΠΑΝΤΑ!! ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΙΑΦΑΝΗ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ!!!

ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΣΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΝΝΙΣ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ!!! ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΙΔΕΣ ΑΨΟΓΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕ Ο ΚΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ!!!ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ?? ΜΑ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΟΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΟΥΝΤΑΙ!!! Η ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!! ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΤΙ???

ΠΡΕΠΕΙ ΜΕ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΥ ΤΕΝΝΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΕΙ ΣΕ ΓΕΡΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΑ
ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ Η ΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΡΟΜΟ!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΒΑΣΙΚΟΙ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ !!! ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥΣ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ?? ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΦΤΩΧΕΙΑ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΤΕΝΝΙΣ!!!:cool:

DAVE
27-08-10, 19:37
Φίλε μου η θεωρία δεν έιναι δική μου είναι η θεωρία της λογικής όλου του δυτικού κόσμου (εκεί που εάν δεν κάνω λάθος ανήκουμε και εμείς).Πες μου ένα ερασιτεχνικό σωματείο σε Αμερική ,Καναδά ,Αγγλία ,Γερμανία ,Αυστραλία που χρηματοδοτείται
από το κράτος , σε πληροφορώ κανένα (για να αγοράσουν φανέλες , μπάλες κλπ ψάχνουν σπόνσορες της περιοχής τους , κάνουν λοταρίες ,μπίνγκο ,χορούς , συνησφέρουν και οι γονείς και βέβαια βγάζουν πολύ καλλύτερους αθλητές από εμάς).
Το ίδιο συμβαίνει όταν θέλουν να παίξουν μακρυά απο εκεί που μένουν ,ούτε καν περνάει από το μυαλό τους να ζητήσουν από την ομοσπονδία διότι ξέρουν ότι δεν πρόκειται να πάρουν.
Τώρα εάν οι ατσίδες εδώ κλέβουν (όπως ισχυρίζεσαι εσύ) ας τους πιάσει η πολιτεία (βοήθησε και εσύ με τα ντοκουμέντα που έχεις) και να τους βάλει φυλακή άλλά μου κάνει εντύπωση αφού ξέρεις καί είσαι σίγουρος (για να το λες κάτι παραπάνω ξέρεις) ότι κάποιοι κλέβουν γιατί δεν τους βάζεις εσύ φυλακή.Αλλά ακόμη περισσότερο αφού γίνεται κακοδιαχείρηση γιατί το κράτος να τους δίνει χρήματα στα χέρια για να διαχειριστούν να λοιπόν η ευκαιρία να κοπούν όλες οι περαιτέρω επιχορηγήσεις προς την εφοα πλην αυτης για την πληρωμή των υπαλλήλων ( και τα χρήματα να πάνε εκεί που πράγματι υπάρχει ανάγκη δηλ. νοσοκομεία ,σχολεία κλπ).
Τώρα απαντησέ μου και σε αυτό, ποιά άλλη ομοσπονδία αθλήματος στήν Ελλάδα έχει χρηματικά έπαθλα στούς πανελλήνιους η πανελλαδικούς αγώνες της.
Συμφωνώ μαζί σου σε αυτό που λες ότι πρέπει να γίνονται περισσότερα επαγγελμτικά τουρνουά στην Ελλάδα (κυριως των 10.000) για να μπορούν οι φέρελπεις επαγγελματίες έλληνες να δοκιμάζουν τις δυνάμεις τους χωρίς να ξοδεύουν πολλά χρήματα γιά μετακίνηση κλπ.

PREDATORUS
27-08-10, 20:12
ΣΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ LINK ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΕΙΣΜΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΘΟΥΝ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΑΝΤΙΞΟΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΟΥ ΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ!!!

ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

https://acrobat.com/#d=fwGE-r5dLDVadIIPthT*gg

https://acrobat.com/#d=j9Vf7Gc-LXNTmlrG*Kl8jA

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ;)

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΔΥΤΙΚΟ ΣΑΣ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΗΝ ΠΤΩΧΕΥΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΤΗΣ ΡΕΜΟΥΛΑΣ ΤΗΣ ΛΑ---ΜΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΩΧΑΔΕΡΦΙΣΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ !!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΥΤΕ ΠΙΣΤΕΨΑ ΠΟΤΕ!!! ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΩ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΖΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΥΠΟΦΕΡΤΟ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΑΘΛΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΟΘΟΥΝ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΣΠΟΝΣΟΡΕΣ !!! ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΕΦΟΑ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΔΕΚΑΡΑ!!! ΕΚΕΙ ΦΤΑΣΑΜΕ !! ΟΤΑΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΡΠΩΘΕΙ ΗΔΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ !!! (ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΛΕΥ) ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΘ' ΕΥΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ ΑΛΛΑ ΕΞΑΡΓΥΡΩΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΣΤΑ ΕΣΟΔΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΑΠΟΔΙΔΟΥΝ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ ΟΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΟΥΣ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΑΛΛΟΙ!!!:cool:

ΤΕΛΙΚΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΟΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΕΝΝΙΣΤΙΚΗ !!! ΕΓΩ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΕΣΥ ΑΛΛΙΩΣ !!! ΑΛΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΝΝΟΩ ΕΓΩ ΑΛΛΟ ΕΣΥ !!! ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΑΝΘΕΙ!!!:(

DAVE
27-08-10, 20:22
Δεν μου απάντησες στο ερώτημα καί το επαναλαμβάνω.
ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΙΝΕΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΕΠΑΘΛΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ Η ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ.

PREDATORUS
27-08-10, 20:32
ΚΑΜΜΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΕΦΟΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!;)

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ!!! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙ ΕΣΤΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΤΟΥ??

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΕΠΑΘΛΑ ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΤΟΥΣ!!!;)

DAVE
27-08-10, 21:03
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΝΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΜΗ ΕΛΛΗΝΕΣ ΥΠΗΚΟΟΙ.ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΟΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΕΛΛΑΔΑΣ. ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΗΚΟΟΤΗΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ)

PREDATORUS
27-08-10, 21:19
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΩΣΤΕ ??? ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΝ ΤΙΠΟΤΕ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΜΑΣ ΜΑΡΑΝΑΝΕ ΤΩΡΑ:confused:

ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΑΞΙΟΟΚΡΑΤΙΑ ΒΛΕΠΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΠΑΙΚΤΩΝ!!:cool:

ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΒΡΩΜΑΝΕ ΤΑ ΤΗΣ ΕΦΟΑ!!!

DAVE
27-08-10, 21:38
Αλλο θέμα η βρωμιά της κάθε εφοα και άλλο αυτά που συζητάμε εμείς.Πάλι πετάς την μπάλα στην εξέδρα.

PREDATORUS
27-08-10, 21:45
ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ;)