PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΑΜΠ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ



PREDATORUS
18-06-10, 17:24
Ο Όμιλος Αντισφαίρισης Αγ. Παρασκευής διοργανώνει στο Αthens Tennis Center Καλοκαιρινό Camp σε 3 εβδομαδιαίες περιόδους, από 28 Ιουνίου μέχρι 16 Ιουλίου (1η Περίοδος : 28/06, 2η Περίοδος: 05/07, 3η Περίοδος: 12/07

ΝΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΗ !!!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΟΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ!!!:D

sam
20-03-11, 09:22
καλημέρα! μήπως ξέρεις από ποιά ηλικία μπορεί να λάβει μέρος ένα παιδί σε αυτό το camp? ο γιος μου είναι 5 χρονών. που μπορούμε να μάθουμε πληροφορίες? ευχαριστώ!

KAFMAN
04-07-11, 14:17
Kαλημέρα.μπορεί από 5 χρόνων και πάνω.ο γιός μου είναι 6 και μπήκε σήμερα στήν 3 εβδομάδα.είναι πολύ καλά,να το πας το παιδάκι

just giorgos
01-08-11, 17:52
ΚΑι πόσοσ κοστίζε αυτή η ιστορία.Εγώ ειχα πάει σε κατασκηνωση στη γερμανια γιατι είχα ψάξει στην ελλάδα και οι ελάχιστες που βρήκα ήταν ή πολλή της πλάκας ή πολυ ακριβές ή και τα δυο.Στη γερμανια κόστιζε 230 ευρω για δεκα μερες και στο τέλος έδιναν ένα αναμνηστικό t-shirt και ένα περικάρπιο.Πείτε μου ότι έχει καλύτερη τιμη και θα προετοιμαστώ απο φέτος να πάω εκει