PDA

Επιστροφή στο Forum : η pωσική παρακμή



Baghdatis#1
23-05-10, 17:02
Αυτή τη στιγμή, η Ρωσία έχει μόνο τρεις top 10 παικτών και η Safina και η Kuznetsova είναι πιθανό να πέσουν έξω από το top 10, μετά το Ρολάν Γκαρός και στη συνέχεια η Dementieva θα είναι η μόνη ρωσική στο top 10!!!!

DAVE
23-05-10, 21:23
μόνο 3 (τρεις) σώπα φίλε μου , καταστροφή ,και η αμερική η γερμανία η γαλία η ισπανία πόσες έχουν.russia # 1

Baghdatis#1
23-05-10, 21:51
μόνο 3 (τρεις) σώπα φίλε μου , καταστροφή ,και η αμερική η γερμανία η γαλία η ισπανία πόσες έχουν.russia # 1

Ναι, αλλά η Ρωσία είχε έξι σε ένα σημείο και τώρα η Dementieva θα είναι η μοναδική γυναίκα που παραμένουν στο top 10 και αυτή δεν είναι καν παίζει καλά αυτές τις μέρες...

PREDATORUS
03-06-10, 18:46
Ναι, αλλά η Ρωσία είχε έξι σε ένα σημείο και τώρα η Dementieva θα είναι η μοναδική γυναίκα που παραμένουν στο top 10 και αυτή δεν είναι καν παίζει καλά αυτές τις μέρες...

ΠΑΙΔΙΑ Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΣ !!! Η ΥΠΕΡΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ Η ΝΤΟΠΑ ΚΑΙΝΕ ΤΙΣ ΠΑΙΚΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΛΟΓΩ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗΣ ΜΥΊΚΗΣ ΜΑΖΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΥΤΟ , ΔΙΑΡΚΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!

ΣΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΝΕΙΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΘΕΛΕΙΣ 2ΠΛΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ!!ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΣΑΡΑΠΟΒΑ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ!!!:cool:

CHINA MAN
07-06-10, 08:44
παιδια ο λογοσ ειναι απλοσ !!! η υπερπροπονηση και η ντοπα καινε τισ παικτριεσ και ερχονται οι τραυματισμοι οι οποιοι στισ γυναικεσ λογω μικροτερησ μυίκησ μαζασ απο τουσ ανδρεσ στο επιπεδο αυτο , διαρκουν περισσοτερο!!!

στο τεννισ οσο καιρο μενεισ εξω απο τισ προπονησεισ θελεισ 2πλασιο για να επανελθεισ και αν επανελθεισ!!δειτε την σαραποβα και τοσεσ αλλεσ!!!:cool:

για πες , ποια ειναι η ντοπα που περνουν για να ξερουμε κι εμεις ?
Eιναι πολυ ευκολο φιλε μου να λες οτι μια επιτυχια οφειλεται στην ντοπα.
η αληθεια ομως ειναι καπου αλλου .
στην ρωσια το τενις ειναι τροπος ζωης . ειναι λογικο ετσι να βγαινουν πολλα ταλεντα . επισης τα λεφτα που επενδυουν οι γονεις ειναι πολλα . αντε να δεις σε ενα τουρνουα ετα τα μισα παιδια ειναι απο ρωσια. υπαρχουν παιδια 12-15 χρονων που ειναι καθε εβδομαδα σα αλλο τουρνουα.
επισης ο χαρακτηρας τους με το κρυο αιμα που εχουν βοηθα στο καλο αποτελεσμα.
ενα αλλο ειναι οτι εχουν φοβερα σωματικα προσοντα . τα κοριτσια 14 χρονων ειανι σαν 18.
τωρα αν καιγονται απο την προπονηση κλπ τα ακουω υπερβολικο .

PREDATORUS
07-06-10, 15:24
για πες , ποια ειναι η ντοπα που περνουν για να ξερουμε κι εμεις ?
Eιναι πολυ ευκολο φιλε μου να λες οτι μια επιτυχια οφειλεται στην ντοπα.
η αληθεια ομως ειναι καπου αλλου .
στην ρωσια το τενις ειναι τροπος ζωης . ειναι λογικο ετσι να βγαινουν πολλα ταλεντα . επισης τα λεφτα που επενδυουν οι γονεις ειναι πολλα . αντε να δεις σε ενα τουρνουα ετα τα μισα παιδια ειναι απο ρωσια. υπαρχουν παιδια 12-15 χρονων που ειναι καθε εβδομαδα σα αλλο τουρνουα.
επισης ο χαρακτηρας τους με το κρυο αιμα που εχουν βοηθα στο καλο αποτελεσμα.
ενα αλλο ειναι οτι εχουν φοβερα σωματικα προσοντα . τα κοριτσια 14 χρονων ειανι σαν 18.
τωρα αν καιγονται απο την προπονηση κλπ τα ακουω υπερβολικο .

ΚΑΛΑ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ¨ΚΟΜΙΖΩ ΓΛΑΥΚΑΝ ΕΙΣ ΑΘΗΝΑΝ¨ ΤΟ ΝΤΟΠΙΝΓ ΚΟΝΤΡΟΛ ΣΤΟ ΦΕΤΕΙΝΟ ΡΟΛΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΥΣΤΗΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑΝ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΙ ΓΑΤΕΣ !!!
ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΡΩΣΙΔΑΚΙΑ ?? ΑΝΤΕ ΜΕΧΡΙ 3ο-4ο ΓΥΡΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΛΛΟΤΕ ΜΕΣΟΥΡΑΝΟΥΣΑΝ !!! ΜΙΑ ΝΤΕΜΕΝΤΙΕΒΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΜΙΣΗ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΕΦΤΑΣΕ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟ!!!
ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ???
ΠΟΙΟΣ ΦΑΝΤΑΖΟΤΑΝ ΤΗ ΣΤΟΣΟΥΡ Η ΤΗΝ ΣΚΙΑΒΟΝΕ ΓΙΑ ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!

ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ ΟΛΟΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΝΤΟΠΑ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΤΕΝΝΙΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΓΝΩΣΤΑ ΤΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΡΦΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΤΟΠΑ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ!!! ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ!!!:cool:

DAVE
08-06-10, 02:33
προς china man
αγαπητέ δεν μπορείς να καταλάβεις ότι οι 2-3 ξερόλες του site κατέχουν τα πάντα και έχουν άποψη για όλα, και φυσικά εχουν άποψη διότι οι απατεώνες σε αυτή τη χώρα έχουν δώσει δικαιώματα στούς άχρηστους.Απολαύστε λοιπόν την χώρα των φελών(επί τη ευκαιρία τσάτσοι του ζανιά
μεγάλη αποίχηση είχε το coloumn για την κατάντια του του ελληνικου τενις....................περάστε από την εφοα να πληρωθείτε)

PREDATORUS
08-06-10, 13:13
προς china man
αγαπητέ δεν μπορείς να καταλάβεις ότι οι 2-3 ξερόλες του site κατέχουν τα πάντα και έχουν άποψη για όλα, και φυσικά εχουν άποψη διότι οι απατεώνες σε αυτή τη χώρα έχουν δώσει δικαιώματα στούς άχρηστους.Απολαύστε λοιπόν την χώρα των φελών(επί τη ευκαιρία τσάτσοι του ζανιά
μεγάλη αποίχηση είχε το coloumn για την κατάντια του του ελληνικου τενις....................περάστε από την εφοα να πληρωθείτε)

ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΚΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ ΑΠΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΥΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ Ο ΑΣΧΕΤΟΣ !!!

ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΑΝΕΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ !!! ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΗΜΟΥΝ ΤΣΙΡΑΚΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΛΑ-ΜΟΓΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΟΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΔΩ!!! ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΙΣΩΣ ΕΓΩ ΟΧΙ!!!:mad:

ΥΓ: ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ:confused:

DAVE
08-06-10, 17:11
Γιατί απάντησες αφου δεν σε αφορά το θέμα , δεν αναφέρθηκα σε εσένα ονομαστικά (μήπως εδώ ισχύει το "οποιος έχει την μύγα μυγιάζεται").

PREDATORUS
08-06-10, 19:00
ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΓΩ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΜΜΕΣΩΣ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ CHINA MAN!!!

ΕΠΙΣΗΣ Η ΜΥΓΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΒΡΩΜΑΝΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΜΥΓΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΒΡΩΜΑΩ!!!

ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ!!!:mad:

ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ SENIOR MEMBER TOY FORUM ΛΙΓΟ RESPECT ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ!!!:cool:

ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΝΝΙΣ!!!ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!!:cool: