PDA

Επιστροφή στο Forum : Εφαρμογή για τένις



stelios_123
17-08-22, 15:24
Καλησπέρα παιδία θα ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι.Είμαστε μια ομάδα απο developers και θέλουμε να φτίαξουμε μια εφαρμογή για το τένις η οποία πιστεύουμε οτι θα βοηθήσει πολύ το community.Έχουμε ετοιμάσει ενα ερωτηματολόγιο για παίχτες του τένις και θα το εκτιμούσαμε αν μπορείτε να αφιερώσετε 5 λεπτά απο τον χρόνο σας για να πάρουμε κάποιο feedback με το αν αυτή η εφαρμογή θα είχε αξία για εσάς.

Το link είναι αυτο εδώ : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScs4a2R0QxPTeVsMrJBhndXmNguDedfCFPpNc2TS3a4 iC1R6w/viewform

Επίσης θα ήταν χρήσιμο αν μπορείτε να την κάνετε share και με άλλα άτομα τα οποία ασχολούνται με το τένις.Εσείς τι πιστεύετε για αυτο που προσπαθούμε να κάνουμε?

Simplicius
22-08-22, 14:28
.

Καλησπέρα παιδία θα ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι.Είμαστε μια ομάδα απο developers και θέλουμε να φτίαξουμε μια εφαρμογή για το τένις η οποία πιστεύουμε οτι θα βοηθήσει πολύ το community.Έχουμε ετοιμάσει ενα ερωτηματολόγιο για παίχτες του τένις και θα το εκτιμούσαμε αν μπορείτε να αφιερώσετε 5 λεπτά απο τον χρόνο σας για να πάρουμε κάποιο feedback με το αν αυτή η εφαρμογή θα είχε αξία για εσάς.

Το link είναι αυτο εδώ : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScs4a2R0QxPTeVsMrJBhndXmNguDedfCFPpNc2TS3a4 iC1R6w/viewform

Επίσης θα ήταν χρήσιμο αν μπορείτε να την κάνετε share και με άλλα άτομα τα οποία ασχολούνται με το τένις.Εσείς τι πιστεύετε για αυτο που προσπαθούμε να κάνουμε?

Φίλε stelios_123, απάντησα στο ερωτηματολόγιο.

Ο κύριος λόγος που, όπως είπα, δεν ενδιαφέρομαι πια να παίζω με άγνωστους, είναι ότι "εκεί έξω" κυκλοφορούν πολλοί απατεώνες!

Θα σου δώσω ένα παράδειγμα από μια κλασσική σκηνή από το νέο μου ...κόλλημα, το μπιλιάρδο!


https://www.youtube.com/watch?v=JBvyB2dTnlQ

Και μου συνέβει με την πρώτη κιόλας φορά που επιχείρησα να παίξω τένις μέσω GoTennis (παλιά).
Και ακόμα χειρότερα, μου συνέβαινε από τενιστικούς "φίλους" επί κάποια χρόνια!

Αλλά εδώ την πάτησε ολόκληρος Paul Newman! Έγώ θα τη γλύτωνα;;;

Όχι, δεν θέλω να παίζω με άγνωστους πια...
Αλλά και οι γνωστοί είναι συνέχεια κάτω από κόσκινο, και μόλις δω τα περίεργα τρώνε καντίλια στα ίσια καταρχήν και σε δεύτερο χρόνο, εάν δεν πάρουν το μήνυμα, τρώνε εντελώς κοπή!!!!
.

Apostolis
29-08-22, 08:39
φιλε simplicius μπορεις να το εξηγησεις, τι εννοεις απατεωνες; το παιζανε οτι ειναι χαμηλου επιπεδου; αλλα το κερδος ποιο ηταν;
προσωπικα μου αρεσει να παιζω με διαφορους παιχτες (συνηθως μου προτεινουνε απο το κλαμπ) μιας κ κυριως προσπαθω να βελτιωσω δικο μου κομματι του παιχνιδιου οποτε δεν με πειραζει να ειναι καλυτεροι, ετσι κ αλλιως δεν παιζουμε με χρηματα κ το γηπεδο το μοιραζομαστε στην τελικη ενας καλος παιχτης χανει χρονο κ χρημα να παιζει με χειροτερους αγνωστους οποτε προβλημα του.
Αυτο που με εκνευριζει ειναι καποιοι που ας το πω ευγενικα ειναι ψιλοευαισθητοι στα αουτ αλλα οκ, τι να κανεις..

stelios_123
30-08-22, 10:38
Καλησπέρα κ πάλι ξέρετε κάποιο άλλο forum η group στο facebook για να ποστάρο το ερωτηματολόγιο μου ? Απο εδώ δυστυχώς δεν έχω πάρει πολλές απαντήσεις.

johnny_bra
21-09-22, 21:05
Καλησπέρα φίλε Στέλιο,

Αυτή ακριβως την ιδεα ειχα και εγω γιατι παιζω περιπου 1,5 χρονο, εχω καποιους φιλους η γνωστους να παιζουμε αλλα πολες φορες δεν βρισκω αντιπαλο (τις ωρες που με βολευουν ή και γενικά) και δυσκολευομαι να κλεισω και γηπεδο. Επισης ειμαι και εγω developer και για αυτο πηγε στην εφαρμογη το μυαλο μου. Απαντησα στο ερωτηματολογιο.
Αν θέλετε, κιολας, να επεκτείνετε την ομάδα μπορειτε να μου στειλετε μηνυμα. θα ηθελα να βοηθησω γιατί πιστευω οτι λειπει μια τετοια εφαρμογη και θα εκανε πιο ευκολη την ενασχοληση με το χομπυ που μου αρεσει!!

Γιαννης

stelios_123
22-09-22, 11:21
Καλησπέρα , ευχαριστώ για το feedback. Θα σας ενδιέφερε να κάνουμε ενα meet ?

johnny_bra
22-09-22, 15:42
Σου εστειλα προσωπικο

Simplicius
24-09-22, 14:39
.

φιλε simplicius μπορεις να το εξηγησεις, τι εννοεις απατεωνες; το παιζανε οτι ειναι χαμηλου επιπεδου; αλλα το κερδος ποιο ηταν;
προσωπικα μου αρεσει να παιζω με διαφορους παιχτες (συνηθως μου προτεινουνε απο το κλαμπ) μιας κ κυριως προσπαθω να βελτιωσω δικο μου κομματι του παιχνιδιου οποτε δεν με πειραζει να ειναι καλυτεροι, ετσι κ αλλιως δεν παιζουμε με χρηματα κ το γηπεδο το μοιραζομαστε στην τελικη ενας καλος παιχτης χανει χρονο κ χρημα να παιζει με χειροτερους αγνωστους οποτε προβλημα του.
Αυτο που με εκνευριζει ειναι καποιοι που ας το πω ευγενικα ειναι ψιλοευαισθητοι στα αουτ αλλα οκ, τι να κανεις..

Αποστόλη, σου απατησα σε νέο ειδικό θέμα ΕΔΩ (https://www.tennisforum.gr/showthread.php?10787-%CE%91%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B5%CF%89%CE%BD%CE%B9%C E%AD%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CF%84%CE%AD%CE%BD%CE%B9%CF%82&p=34945#post34945)για να μην γράφουμε άσχετα πράγματα στο thread της εφαρμογής για τένις.

christos2
29-09-22, 17:57
Για μένα το δύσκολο είναι να κλείσεις γήπεδο. Εκτός του ότι είναι πολύ ακριβά τα περισσότερα (εκεί βρίσκεις μερικές φορές), σε κάποια άλλα δεν σηκώνουν τα τηλέφωνα, σε άλλα δεν σε αφήνουν να κλείσεις μέρες πριν (στυλ οακα), σε άλλα αν κλείσεις, δεν μπορείς να ξανακλείσεις την ίδια βδομάδα κτλ...
Αλλά αυτό δεν ξέρω αν λύνεται με μια εφαρμογή.. πρέπει να συμφωνούν τα γήπεδα και να δίνουν το πρόγραμμα τους στην εφαρμογή

stelios_123
05-10-22, 09:49
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Επειδή χρειαζόμαστε κ άλλες πληροφορίες για το τένις, παρακάτω θα βάλω ενα λινκ με το οποίο μπορείτε να κλείσετε κάποιο meet μαζί μου για να σας κάνω κάποιες γενικές ερωτήσεις με στόχο να καταλάβουμε καλύτερα τα προβλήματα
που αντιμετώπιζετε με σκοπό την αντιμετώπιση τους μέσω την εφαρμογής. Όποιος έχει όρεξει μπορει να βοηθήσει, τo λινκ είναι το παρακάτω : https://calendly.com/steliosmavr/sport-buddy-1?month=2022-10