Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 13

Θέμα: Prince Classic Graphite 100 LB Racket + Head Youtek IG Radical MP Racquet

  1. #1
    ThanasisXa
    Guest

    Prince Classic Graphite 100 LB Racket + Head Youtek Radical MP Racquet

    Πωλούνται οι 2 παρακάτω ρακέτες μαζί σε grip3 και άριστη κατάσταση. Είδικά η prince είναι της κούτας και η head για όσους γνωρίζουν το συγκεκριμένο μοντέλο είναι μια πολύ ποιοτική ρακέτα που έχει παιχτεί ελάχιστα . Πωλείται επίσης μαζί τους Babolat Aeropro line backpack που έχει χρησιμοποιηθεί 2 φορές όλες και όλες.

    Prince Classic Graphite 100 LB Racket + Head Youtek IG Radical MP Racquet + Babolat Aeropro Line backpack

    Αντικαταβολή και μεταφορικά δικά μου. Όλα μαζί 90 ευρώ αλλά και σε ένα ένα τα δίνουμε και πιο χαμηλά από τις 2 προηγούμενες αγγελίες με τα αντικραδασμικά τους τα γνήσια και όλα. H babolat pure control 98 πουλήθηκε. Ο λόγος πώλησης είναι η μη χρησιμοποίησης τους. Παρακάτω επισυνάπτω φωτογραφίες και των 2.

    Συνημμένο Αρχείο 1714Συνημμένο Αρχείο 1715Συνημμένο Αρχείο 1716Συνημμένο Αρχείο 1717Συνημμένο Αρχείο 1718
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ThanasisXa : 18-08-15 στις 16:42

  2. #2

  3. #3
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.322
    .
    Θανάση, προς αποφυγή παρανοήσεων (επειδή δίνω και εγώ το επόμενω μοντέλο, το IG) θέλω να σημειώσω ότι το μοντέλο που δίνεις και που φαίνεται στην φωτογραφία είναι το προηγούμενο της Head Youtek IG Radical MP Racquet. Είναι η Head Youtek Radical MP χωρίς IG (Innegra).

    Ίσως με ενδιαφέρει η Prince (σκέτη).
    Εάν τη δίνεις ακόμη χωριστά στείλε μου PM με τιμή και περιοχή που είσαι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Simplicius : 18-08-15 στις 11:24

  4. #4
    ThanasisXa
    Guest
    Καλησπέρα ! Ναι λάθος μου αν γίνεται κάπως η επεξεργασία τίτλου στο θέμα να το αλλάξω ευχαρίστως. Δεν είναι και δική μου κιόλας η Head και μπερδεύτηκα. Ορθώς το επεσήμανες. Ναι για την prince φυσικά και χωριστά κιόλας pm.

  5. #5
    ThanasisXa
    Guest
    Sιmplicius αφαίρεσε μόνο κάποια pm σου γιατί δε με αφήνει το σύστημα να σου στείλω pm. Eχεις πολλά στο αρχείο.

  6. #6

    Prince Classic Graphite 100 LB Racket + Head Youtek IG Radical MP Racquet

    Πω ρε παιδάκι μου αυτός ο SImplicius με τα pm σε μητέρα Τερέζα (και τέζα) του tennis forum εχει εξελιχθεί. Αφήστε τον άνθρωπο στην ησυχία του ρε σεις :P

  7. #7
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.322
    OK τώρα το box!

    Mas ...Sakises! lol

  8. #8
    Senior Member Το avatar του χρήστη Simplicius
    Εγγραφή
    19-02-2012
    Περιοχή
    Attica
    Μηνύματα
    1.322
    Θανάση, εάν ακόμα έχεις πρόβλημα με το pm μπορείς να μου στείλεις e-mail στο simplicius92@yahoo.gr

  9. #9
    ThanasisXa
    Guest
    τώρα οκ τα pm

  10. #10
    ThanasisXa
    Guest
    Παιδιά καλησπέρα . Η backpack έφυγε . Πωλούνται οι 2 ρακέτες μαζί πακέτο στα 75 ευρώ με δικά μου μεταφορικά και αντικαταβολή.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας